Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Alarm do cabrio, co polecacie, co warto kupić?


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję jakiś dobry alarm do cabrio. Zależy mi żeby był zintegrowany z oryginalnym kluczykiem (scyzoryk) żeby miał domykanie szyb oraz zapalanie halogenów po wyjściu z samochodu-taka opcje mam mój kolega w B7.

Proszę o info w jaki alarm najlepiej zainwestować i ile taki może kosztować, orientacyjnie.

Na allegro widziałem alarmy z centralką gsm która wysyła sms gdy aktywuje się alarm. Ogólnie chciałbym mieć alarm z powiadomieniem, na pilota, komórke lub w jakiś inny sposób. Co o tym sądzicie, są to sprawdzone rozwiązania? Chciałbym zasięgnąć jak najwięcej informacji zanim udam się do warsztatu. Z góry dziękuję za wszelkie info. Pilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast bajerow i rowerow zainwestowalbym w jakas odcinke lub dodatkowy immo, choc i tak nikt pewnie nie bedzie chcial ukrasc tego niepraktycznego auta :) mysle ze wazniejsza sprawa niz bajerancki alarm przy tym aucie jest AC.

co do alarmu praktycznym jest taki z ktorym mozna auto zostawic bez dachu, ja mam taki u siebie ze spokojnie zostawiam otwarty dach, a jak tylko ktos wlozy reke do sodka wlacza sie alarm (musi byc zalozony windshot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zależy na tym żeby nikogo nie kusiło radio czy coś w środku bo wiadomo ze jezeli chodzi o kradzież całego auta, to już nie takie auta i nie tak zabezpieczone kradli :)

Masz namiary na alarm ktory posiadasz? Te bajery o ktorych mówiłem mogą być ale nie muszą, choć domykanie szyb ma chyba każdy, istotne jest to co napisałeś... dach zdjęty, alarm uzbrojony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-info o zabezpieczeniach,jakie dokonujemy w autach-tylko na PW :wink4: nigdy nie mówimy,co mamy w aucie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...