Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Nawigacja w a4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć jak nagrać język polski do nawigacji w mojej audi. A4 2005r nawigacja na fisie

Kolega chce mi to zrobić za 250zł plus daje mapy polsko czeskie.

Pytam, bo nie wiem czy sam się w to bawić czy lepiej zapłacić 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Podepnę się pod temat. Mam nawigacje w desce między licznikami, niestety niemiecką . Nie wiem jak się do niej zabrać , czy w ogóle warto bo mam również zwykłą mio 200 tylko to dodatkowy klamot a jeśli tak to gdzie Mazowieckie i łódzkie mnie interesuje. Jak sprawują się programy i obsługa takiej nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy polsko-czeskie bez problemu znajdziesz sobie na peb.pl, a język polski udało mi się znaleźć na http://chomikuj.pl/zaniak/Nawigacja/Spolszczenia/ Musisz tam wybrać motoryzacja-> Nawigacje samochodowe- wejdź tu i rozpoznaj swoją !!!!!! -> Spolszczenia -> Audi i jest plik PL_MENU_Audi DX (FIS).rar

Ja z tego źródła ściągnąłem polskie menu do RNS-E, sprawdziłem i działa. Co do polskiego języka dla nawigacji DX nie potwierdzę czy działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego źródła ściągnąłem polskie menu do RNS-E, sprawdziłem i działa.

Możesz potwierdzić czy działa Ci polski język we wszystkich zakładkach RNS-E łącznie z Navigation ? Nie ma żadnych krzaczków i serbskich znaków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz dokładnie gdzie mam sprawdzić to rzucę dzisiaj okiem. Na razie nie natrafiłem na żadne serbskie znaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi dokładnie czy w trybie navigacji wszystkie komendy są po polsku. Była taka niedawno dostępna taka Fake wersja, że w trybie radio, CD, telefon było ładnie przetłumaczone na PL a w trybie navi niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że w trybie nawigacji jest dobrze przetłumaczona. Bez problemu wszedłem w opcje i zmieniłem na widok mapy 3d, wszystko po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego, więc wygląda na to, że jest to pierwsza wersja dobrze zrobiona i udostępniona public :good: wieczorkiem załaduję do siebie :wink4:.

W pliku TXT pokazuje, że jest to wersja 0750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja sobie w Total Commanderze porównałem plik LOADING.KWI z tego ISO z językiem polskim z oryginalnym plikiem LOADING.KWI z wersji 0650 i wyszło że różnią się tylko w tych tłumaczeniach. ( plik-> porównaj wg zawartości w total CMD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem i faktycznie wszystko jest ładnie przetłumaczone :kox:. Jest to pierwsze dobrze zrobione public spolszczenie do RNS-E :good: które w końcu wypłynęło na światło dzienne :decayed:

Można wypalić obraz ISO na zwykłym CD ale ważne aby ustawić prędkość wypalania na 2,4 (przy innych prędkościach nie chciało czytać płyty). [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:28_________________________________________________Jako, że spolszczenie jest już public, można by było zmienić nazwę wątku, tak by inni koledzy mogli skorzystać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sofcie spolszczenie jest kosztem angielskiego? U mnie przynajmniej wcięło angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, polski jest zamiast angielskiego. Ale przywrócić na angielski to już najmniejszy problem chyba (zawsze można wgrać orginalne oprogramowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogę potwierdzić że działa i wszystko jest spolszczone. Tylko instalacja była u mnie trochę inna tzn włożyłem płytę i wcisnąłem setup i zaczęło się instalowanie jak się zainstalowało obraz zgasł czekam pól godziny ale nic się nie wyświetla to mowie poczekam jeszcze czekam godzinę i nadal to samo więc włączyłem ekran i było już po polsku wyjąłem płytkę i chodzi dobrze. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...