Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b2 quattro V8 - filmik st. 22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jestem żadnym ekspertem w dziedzinie konstrukcji wydechów do wolnossaków, ale proponowałbym dać na wydech rury tej samej średnicy które są w oryginale, a tłumiki zastąpić przelotowymi, tak chyba będzie najbezpieczniej. Wiem.... wiem, to pewnie kłóci się z teorią tuningu żeby dawać rury tej samej średnicy :gwizdanie: Mam już pewne przejścia z jednym wydechem w wolnossaku gdzie stykło wyciąć tłumik środkowy i wstawić prostą rurę tej samej średnicy i po tym zabiegu auto już mniej stabilnie pracowało na wolnych obrotach. Nie znaczy to, że tak musi być też u ciebie.

Opublikowano
  • Autor

tylko że w serii są dwie rury biegnące od kolektorów do końcowych

u mnie będzie jedna, więc nie wiem jak się ma do siebie

skoro seria to powiedzmy 50 mm, razy 2 czyli niby 100 mm powinna mieć jedna rura, ale to się tak na pewno nie liczy

myślę że 70 mm będzie ok

Opublikowano

Jedziesz kanalizacyjną 100mm i bedzie git :decayed:

Opublikowano

Zobaczysz jak wjedziesz kiedy na rolki, jak poskładasz auto. Jak moc będzie w normie to będzie git.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

odpalone :kox:

Opublikowano

hehe, pewnie chodzi jak smok ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

na jednym tłumiku głośny jak ja pierd..le

ale to na hali, zobaczymy na świeżym powietrzy,

jeszcze sporo pierdółek zostało

Opublikowano

a kiedy ją będzie można podziwiać ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

po bukowinie

Opublikowano

na jednym tłumiku głośny jak ja pierd..le

ale to na hali, zobaczymy na świeżym powietrzy,

jeszcze sporo pierdółek zostało

Pieski ocenią :naughty:

Opublikowano

to czekam z niecierpliwością ;-)

Opublikowano
  • Autor

wydech by Artur z QS

p1000433.jpg

p1000436e.jpg

rozwiązanie z puszczeniem paska bez kompresora klimy

p1000439k.jpg

miejsce między silnikiem a wentylatorami ( jeszcze węży nie ma )

p1000446f.jpg

dyfer z torsenem z V8

p1000456lc.jpg

it's alive :)

Opublikowano

Ale będzie :kox: :kox: :kox: :kox:

Szkoda że nie jedziesz nią do BT :)

Opublikowano

no no no ;-) mógłbyś mi przybliżyć mniej więcej koszt budowy takiej zabawki po ukończeniu ?

Opublikowano

Dobra, słychać jak odpala i chodzi, teraz czekać aż audica pokaże jak jeździ :evil:

Opublikowano
  • Autor

no no no ;-) mógłbyś mi przybliżyć mniej więcej koszt budowy takiej zabawki po ukończeniu ?

nie ma problemu

zależy co chcesz robić z autem

Opublikowano

najpierw trzeba kupić ;-) zastanawiam się tylko czy B2 i pełna modernizacja, od zawiasu, hamulców, silnika itp, czy na początek nie kupić B3 2.3 20V i mieć na własne zabawy ;-)

Opublikowano
  • Autor

jak masz zbędne 30-40 tys na budowę to bierz B2

jak dla zabawy na początek b3 20v będzie git :good:

Opublikowano

tak tylko zawsze można zakupić B2 i poczekać z remontem ;-)

Opublikowano
  • Autor

można,

ale łatwiej znajdzie b3 20v quattro niż b2 quattro

i taniej :decayed:

tu jest b2 na sprzedaż

http://moto.allegro.pl/audi-80-quattro-b2-i1524810310.html[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:25_________________________________________________oczywiście fajnie jakbyś kupił

w Krakowie jest już z 7 B2 quattro

za niedługo można spoty robić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.