Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jakie w końcu postojówki i xenony?


bartezzx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Naczytałem się teraz tyle tematów że juz jestem zmieszany, gdzieś ludzie pisali że w A4 B6 AVF (są xenony ze spryskami) lampy w postojówkach to W5W a inni pisali że są H6W, to jakie w końcu są? Tak samo z xenonami jedni piszą że są to D2S a niektórzy że D1S. Bo mam taki problem że ostatnio w ciągu jednego dnia spaliła mi sie po jednej stronie postojówka, a po drugiej xenon i muszę je wymienić ale przed napisaniem tematu czytałem co i jak, no ale zmyliły mnie te różne odpowiedzi, czy ktośby mógł jasno napisać jakie w końcu idą żarówki do tych lamp?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest prosta-wyjmujesz starą żarówkę i patrzysz,jaka jest u Ciebie-kupujesz taką samą i montujesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Dominguez... możesz mieć D1S albo D2S... jeśli masz Bixenon to pewne jest że masz postojówki H6W

PS: postojówki kup 2szt. bo jak zmienisz to zaraz padnie z drugiej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wiem ze to jest jakiś sposób, wyjąć i sprawdzić, tyle żeby wyjąć to trzeba się trochę narobić a później znowu zamontowac żeby pojechać i kupić a następnie znowu wyjmowac, najgorzej jest podobno z ta stroną od kierowcy, więc jeśli ktoś wię może jakie idą te żarówki to byłbym wdzięczny :) I mam zwykle xenony bez bi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że jeszcze nie masz wprawy... ale wierz mi nabierzesz ją... bo będziesz musiał

mi ostatnio wymiana postojówek i stopu (4 lampy) zajęła 30 minut... kupuj torxy i do roboty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według ETKi masz H6W,a palniki musisz sprawdzić,bo mozesz mieć D1S i D2S :wink4: tak,czy inaczej wykręć lampę i masz dostep idealny-sposób juz opisany na Forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z 2003 roku, wiec najprawdopodobniej D1S, postojówki H6W.

Odkręć lampe, wysuń delikatnie, zdejmij dekielek z lampy i zerknij jakie mocowanie żarnika - kwadratowe - D1S, okrągłe D2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wiem ze to jest jakiś sposób, wyjąć i sprawdzić, tyle żeby wyjąć to trzeba się trochę narobić a później znowu zamontowac żeby pojechać i kupić a następnie znowu wyjmowac, najgorzej jest podobno z ta stroną od kierowcy, więc jeśli ktoś wię może jakie idą te żarówki to byłbym wdzięczny :) I mam zwykle xenony bez bi ;]

Przeciez wykręcenie lampy to kwestia minuty :) no chyba, ze zamierzasz wymieniać bez wykręcania tak wiec powodzonka :tongue4: Kup Torxa i jazda z lampami, napewno to szybsze rozwiazanie i bedziesz wiedział na 100% jakie zarniki i zarówki u ciebie siedzą w lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, to jutro nie pozostaje mi nic innego niż wyjęcie i sprawdzenie. Mam zamiar kupic BlueVision jako postojówki bo nie wiem co innego może być lepsze w tej cenie, no i xenon też philipsa no bo co innego.... ale i tak dzięki koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...