Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak sprawa z oklejaniem?? bezproblemowo czy trzeba się z tym namęczyć?? chyba to teraz okleję a jak będę w PL to podjadę do lakiernika żeby mi jeszcze je przemalował lakierem bezbarwnym, chociaż widziałem gdzieś, że ktoś nakładał lakier pędzelkiem a potem polerował.

Opublikowano

Oklejanie to pikuś, grzejesz i się tak super formuje folia że nawet ja dałem radę :naughty:

Opublikowano

ja proponuje rozcinanie nozykiem na laczeniach w miare szybko to idzie i jest bezpieczne,w piekarniku moga sie znieksztalcic mocowania :gwizdanie:

ile czasu zeszłoo ci z jedną?
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

juz jestem i mam sie dobrze :naughty: a wiec tak folia jak Mlody pisze z allegro 120x60 styknie,fajnie sie okleja,co do lamp to zajelo mi ok 30min na jedna lampe,samo rozcinanie potem malowanie i sklejanie :wink4:

kilka nowych fotek mojem malej gleby :naughty:

4173eee96cd0aaa7m.jpg a8e52e6428a509dbm.jpg 3c6c1497616ba044m.jpg dc9090e3fcd01f52m.jpg

Opublikowano

dobra gleba :tongue4: taka jak u mnie :wink4: to jest to nagorsze miejsce gdzie jest najnizej najczesciej tym przycierałem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dobra gleba :tongue4: taka jak u mnie :wink4: to jest to nagorsze miejsce gdzie jest najnizej najczesciej tym przycierałem :tongue4:

ja mam problem z wyjechaniem z osiedla ale boczkiem boczkiem i jakos daje rade,gleba musi byc :naughty:

nowy update fele poszly do malowanie :naughty:

2fc5774f4fbb3174m.jpg

reszte fot jak zaloze na auto :>

kolor "gun metal" felgi juz na aucie

fcd807e6211f63d2m.jpg b703e96351d81539m.jpg 6bd9639d12acd377m.jpg

jak znajde chwile czasu to cykne kilka w dzien :naughty:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 21:47_________________________________________________kilka fotek w dzien

28044fe4003b2845m.jpg dd40e6e213ce3a34m.jpg 817236a24d329a13m.jpg

Opublikowano

Zakładaj jakieś dobre hamulce zamiast tych spowalniaczy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hamulce 320mm beda jak obecna sie skoncza :naughty:

Opublikowano

hamulce 320mm beda jak obecna sie skoncza :cool1:

no i tył 288mm :naughty: Lampy Ci parują? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hamulce 320mm beda jak obecna sie skoncza :cool1:

no i tył 288mm :naughty: Lampy Ci parują? :naughty:

lampy czasami paruja troche,najpierw 320mm na przod ale z czasem na pewno 288mm tez zagoszcza :>

Opublikowano

A te znaczki Merca nie da sie zamienić na :audi: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A te znaczki Merca nie da sie zamienić na :audi: :gwizdanie:

byly audi teraz sa Merce bo to felgi od Merca Amg :>

Opublikowano

gdzie mozna kupic FMIC komplet??

Opublikowano
  • Autor

gdzie mozna kupic FMIC komplet??

ja sam rdzen kupowalem z tej stronki chyba nawet ten:

http://www.re5pect.pl/intercooler-550x140x65-mm-polerowane-aluminium.html

a silikony i obejmy,redukcje od kolegi Olek_Wroc jest tu na forum i na forum passata

Opublikowano

ok dzieki a czym malowales znaczki i chromy grillow>?

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki a czym malowales znaczki i chromy grillow>?

zmatowalem i "szary podklad",baza i lakier normalne nie?

Opublikowano
:kox: wiesz myslalem ze jakies specjalne miales sposoby ale powiem ci ze efekt jest o niebo lepszy niz z hromami mi sie chromy tylko podobaja te dookola szyb a tak to nie pasuje mi jeszcze tylni znaczek tak zrob ja chyba tez cos takiego wymysle :naughty:
Opublikowano
  • Autor

znaczek bedzie wracal na tylnia klape,czeka na molowanie razem ze spoilerem :naughty:

Opublikowano

oo to czekam na foty efekt murowany :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj odebralem nowe kola bbs lm 19" 8.5j z oponami 235/35/19 :confused4:

4d4449f4a18f4928m.jpg 74dc2d23800ece2em.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.