Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
A nie myślałeś o ukrytych wentylach ? http://allegro.pl/ukryte-wentyle-zawory-do-felg-aluminiowych-alufelg-i2164502924.html wg . mnie najlepsza opcja. ;)

wlasnie kolega mi o nich mowil i sie zastanawialem,i fajnie ze nie da sie z nich sposcic powietrza do poki nie wsadzisz tego adaptera.

Opublikowano

ciekawie wygląda na tych felach

Opublikowano
  • Autor

ostatnio jak malowalem tylni zderzak to zastanawialem sie czy nie wrocic do ori wydechu ale mi jak narazie sie jeszcze podoba

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przyszla paczuszka z USA a w niej :naughty:

799cbe7eb6951d39m.jpg juz sie nie moge doczekac montazu :banan:

Opublikowano

Kadafi a powiedz no mi, masz jeszcze lakier na wewnętrznych rantach przednich błotników ? :decayed: A fele koX :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Kadafi a powiedz no mi, masz jeszcze lakier na wewnętrznych rantach przednich błotników ? :decayed: A fele koX :jerk:

a dlaczego mam nie miec :whistling:

Opublikowano

No a jak na skręconych kołach zaliczysz hopę albo podjeżdżasz pod jakiś krawężnik lub nierówność to opony Ci nie trą o błotniki?

Opublikowano
  • Autor
No a jak na skręconych kołach zaliczysz hopę albo podjeżdżasz pod jakiś krawężnik lub nierówność to opony Ci nie trą o błotniki?

po kraweznikach nie jezdze :doh: wogole to jezdze tylko na wprost :polew: a tak na serio to cos tam czasami troche przytre :wallbash:

Opublikowano

Nie no, miałem na myśli jakieś mini krawężniki, takie których kierowcy normalnych aut nawet nie zauważają :decayed:

Opublikowano
Nie no, miałem na myśli jakieś mini krawężniki, takie których kierowcy normalnych aut nawet nie zauważają :decayed:

Piekna fura:slina:, jak sie ma takie koło i taka glebę, to sie nie jeździ jak normalny użytkownik samochodu, kwestia przyzwyczajenie i zwracania uwagi na wiecej szczegółów na jezdni:grin:

Opublikowano

O kurcze, nie wiedziałem :jezyk:

No piękna piękna, jednak czarne lampy z tyłu mi się bardziej podobały :decayed: Ale rozumiem, że co jakiś czas trzeba coś zmienić żeby nie było nudno :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to fakt trzeba bardziej uwazac na dziury i ubytki na drodze no i na laczenia asfaltu bo to masakra :wallbash: co do lamp to cos trzeba robic zeby nie stac w miejscu tym bardziej ze juz wszystkie usa graty zebrane wlacznie w obrysowkami do przednich lamp z czego jestem najbardziej zadowolony :banan: bo dorwac same odblysniki to graniczy z cudem :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

odblysniki juz w lampach

0346c840c3b75f96m.jpg 4476a115184ada5cm.jpg 93fef43338369f5dm.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 13:05 ----------

wkoncu ogarnolem zarowki w tylnich czerwonych lampach i migacze swieca tak jak powinny na pomaranczowo :cheesy:,szybciej swiecily na czerwono :sick3:a "glinek"nie potrafil :facepalm::polew:

7912e65a2bdd1df2m.jpg991941d054d678b6m.jpg730635ee6071c169m.jpg

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Opublikowano
odblysniki juz w lampach

http://images46.fotosik.pl/1451/0346c840c3b75f96m.jpg http://images46.fotosik.pl/1451/4476a115184ada5cm.jpg http://images50.fotosik.pl/1503/93fef43338369f5dm.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 13:05 ----------

wkoncu ogarnolem zarowki w tylnich czerwonych lampach i migacze swieca tak jak powinny na pomaranczowo :cheesy:,szybciej swiecily na czerwono :sick3:a "glinek"nie potrafil :facepalm::polew:

http://images38.fotosik.pl/1527/7912e65a2bdd1df2m.jpghttp://images40.fotosik.pl/1529/991941d054d678b6m.jpghttp://images50.fotosik.pl/1546/730635ee6071c169m.jpg

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

sprzedaj patent może być na PW:wink:

Opublikowano
  • Autor
odblysniki juz w lampach

http://images46.fotosik.pl/1451/0346c840c3b75f96m.jpg http://images46.fotosik.pl/1451/4476a115184ada5cm.jpg http://images50.fotosik.pl/1503/93fef43338369f5dm.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 13:05 ----------

wkoncu ogarnolem zarowki w tylnich czerwonych lampach i migacze swieca tak jak powinny na pomaranczowo :cheesy:,szybciej swiecily na czerwono :sick3:a "glinek"nie potrafil :facepalm::polew:

http://images38.fotosik.pl/1527/7912e65a2bdd1df2m.jpghttp://images40.fotosik.pl/1529/991941d054d678b6m.jpghttp://images50.fotosik.pl/1546/730635ee6071c169m.jpg

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

sprzedaj patent może być na PW:wink:

poszlo PW :naughty:

Opublikowano
odblysniki juz w lampach

http://images46.fotosik.pl/1451/0346c840c3b75f96m.jpg http://images46.fotosik.pl/1451/4476a115184ada5cm.jpg http://images50.fotosik.pl/1503/93fef43338369f5dm.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 13:05 ----------

wkoncu ogarnolem zarowki w tylnich czerwonych lampach i migacze swieca tak jak powinny na pomaranczowo :cheesy:,szybciej swiecily na czerwono :sick3:a "glinek"nie potrafil :facepalm::polew:

http://images38.fotosik.pl/1527/7912e65a2bdd1df2m.jpghttp://images40.fotosik.pl/1529/991941d054d678b6m.jpghttp://images50.fotosik.pl/1546/730635ee6071c169m.jpg

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

sprzedaj patent może być na PW:wink:

poszlo PW :naughty:

:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe graty klapa US i nowe blachy o wymiarach us :naughty:

fd9bc09bb0f28ae1m.jpg

---------- Post dopisany 21-05-2012 at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 19:26 ----------

Clean front

df10a4c0c445db48m.jpg a0d160c45359ad9em.jpg

teraz jeszcze US blacha na ten front :naughty:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

---------- Post dopisany 24-05-2012 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 19:26 ----------

nowe foty nowe modziki

7c712bc34174b475m.jpgb7741c0a7c93e1c6m.jpg4eacb281a5100656m.jpg6222b0776866e89bm.jpg:naughty:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Opublikowano

A skąd masz te zajebiaszcze naklejki na tylnej szybie? No i te kostki na wentylach sa prze kox :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.