Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie napisałem że mam sufit i środek s-line tylko że mam wlepkę E4J, a jak ktoś nie kojarzy co to oznacza więc podpowiedziałem:naughty: wiem że może nie każdemu się to podoba ale po co potem te komentarze,każdy ma prawo do swojej koncepcji:wink:

Opublikowano

uspokujcie hormony dzieci :D jak w piaskownicy, ja mam wiekszego a ty masz malego :decayed:

Opublikowano

Jojo to może pomierzymy interesy i będzie zgoda:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie mi s-line wewnetrzny jak i zewnetrzny nie jest potrzebny :doh: najwazniejsze zeby tarlo po glebie wachaczami :banan:

A tak BTW to mam trojramienna kiere i sportowe fotele co mi w zupelnosci wystarczy :decayed:

Opublikowano
Panowie mi s-line wewnetrzny jak i zewnetrzny nie jest potrzebny :doh: najwazniejsze zeby tarlo po glebie wachaczami :banan:

A tak BTW to mam trojramienna kiere i sportowe fotele co mi w zupelnosci wystarczy :decayed:

No i git, każdy ma swoja opcję rezania i jeżeli stwierdzisz że auto odpowiada Twoim upodobaniom to wszystko jest w jak najlepszym porządku:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

pewnie ze fajnie by bylo miec slina in and out bo bym sie wtedy zajal tylko i wylacznie gleba i kolem :naughty: ale nie mozna miec wszystkiego i pakiet us mi w zupelnosci wystarczy i tak wydaje mi sie ze jest jedyne takie us w irl :banan::banan::banan:

Opublikowano

tam na podjezdzie stoi dobra fura a6 c6 fl :slina:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

To kolegi z naszego klubu w irl :naughty: a6C6 na gwincie i blq :wink:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 22:01 ----------

maly up bo jakas cisza nastala :grin:

full serwis,powrot do ori wydechu

90713310200300387927356.jpg

i nowe oponki chociaz mialem nadzieje ze bardziej sie naciagna :kwasny: ale sami ocencie :wink:

90931610200300544531271.jpg

jeszcze pozostaje dobrac dystanse i SPAS :naughty:

Opublikowano

ranty pzepoleruj :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ranty pzepoleruj :decayed:

to juz ogarne w swords :wink:

Opublikowano

To czekamy na spasowanie :) jakie masz opony ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

opony 215/35/19 wezszych nie bylo :wink:

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 23:06 ----------

Maly up czekam na kuriera bo ma przywiesc dystanse 4x20mm a w miedzy czasie stalem sie posiadaczem nowego grilla

img20130512171703.jpg

Opublikowano

Gril od S4 :naughty:

Opublikowano
opony 215/35/19 wezszych nie bylo :wink:

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 23:06 ----------

Maly up czekam na kuriera bo ma przywiesc dystanse 4x20mm a w miedzy czasie stalem sie posiadaczem nowego grilla

http://img534.imageshack.us/img534/9616/img20130512171703.jpg

Gril w pytke :decayed: co do opon to też ubolewam że niema 205/35/19

Opublikowano
  • Autor

Teraz szukam znaczka s4 ma ktos na zbyciu? :polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

Trzeba bylo pomyslec nad9j a nie 8,5j tak samo jest w moim przypadku,wygladaja jak kola od roweru :grin:

Opublikowano

S4 powiadasz :polew: Zakładasz jakieś dystanse na przód ? czy to już ostatecznie tak zostanie ?

Opublikowano
  • Autor

No potrzebuje na wczoraj :polew: co do spasu to bedzie najlepszy jaki sie da zamowilem dystanse 4x20mm :naughty:

Opublikowano

dobrze wygląda z tym grilem, chociaż ja bym nie montował znaczka S4.

Żółty halogen to świetna sprawa.

Opublikowano

jakie będziesz miał ostatecznie et ? bo u mnie jest z tyłu 20 a przód 27 i wygląda to przyjemnie :) chociaż wiadomo mogło być szerzej hehe

Opublikowano

Kadafi żartował z tym znaczkiem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.