Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z zakodowaniem nowego klucza do centralki


Tzieland

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy jest możliwość przypisania nowego klucza do alarmu i centrala w B5 poprzez Vaga?

Bo próbowałem w grupie [35] i wogóle nie widzi kanału odpowiedzialnego za alarm i centrala (bodajże 007), tak samo przekręcenie zapłonu i przytrzymanie przez 10 sekund nie przypisuje klucza do centralki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest bardzo dużo wątków na ten temat spróbuj opcji szukaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest bardzo dużo wątków na ten temat spróbuj opcji szukaj ;)

używałem opcji szukaj :wink4: ale na hasła: przypisanie nowego klucza, przypisanie scyzoryka, przypisanie klucza do centralki nie znajduje nic :wallbash: a przy haśle: przypisanie do centralki znajduje tylko jeden temat, mój :confused4:

GRazny dzięki za linka

Przeczytałem tematy i pupa tam jest napisana :wallbash:

To, że trzeba przełożyć immo i dorobić grot (lub przełożyć) to wiem ale moje pytanie było inne. Czy da radę w B5 (w B6 napewno da) poprzez Vag-coma 311 wejść w moduł centralnego zamka (grupa 35, kanał 007)? Bo ja nie mogę, a wersja Vaga jest pełna.

Chodzi o to, że dostałem nowszy typ scyzoryka (rok 02') i przełożyłem grot i immo ze swojego starego scyzoryka ale nie mogę przypisać tego nowego do centrala, żeby otwierał mi drzwi :thumbdown: Odpalić autko oczywiście mogę ale pierw muszę je otworzyć innym scyzorykiem :wallbash:

Oczywiście chodzi o otwieranie z pilota poprzez przycisk (zdalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Poszukaj kodowanie kluczyka sam pisałem kilka postów do centralki są procedury u mnie też Vagiem nie dało się do centralki przypisać kluczyka. Pamiętam że jeden kluczyk musiał być w stacyjce a drugim się zamykało drzwi i naciskało którykolwiek przycisk i trzymało go kilka sekund.

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:24_________________________________________________A ponadto zobacz jaką masz częstotliwość na starym i na nowym kluczyku muszą być takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że stary jest nie ori i nie ma napisane, a nowy ma napewno 433 mhz

dzisiaj jak się bawiłem z Vagiem to w grupie [35] Centralny zamek --> Adaptation napewno nie widzi kanału 007 (który w B6 jest odpowiedzialny za przypisanie nowego klucza) ale widzi za to kanały od bodajże 001 do 004 i tam są ciągi zer i jedynek, może to w którymś z tych kanałów da radę zrobić

dzięki za pomoc, wątek napewno przeczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 o ile pamiętam jest 03,ale sprawdz,jeśli na kanale 03 są zera-to dodaj 1-ale najpierw w blokach pomiarowych zobacz,czy centralka wyłapuje sygnał z pilota-w B6 jest 007-w B5 chyba też,ale sprawdz po kolei każdy kanał to masz filmik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym linku jest błąd i nie zakodujesz wszystkich pilotów jednocześnie-tylko każdy z osobna :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej B5 nie można wejść w adaptację tak jak w B6, w blokach pomiarowych widać że pilot działa ,ale nie można go dopisać .

Muszę spróbować tego opisu z linka, jak dorobię grot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lifcie na 100% robi sie to tak:

jeden kluczyk w stacyjke i na zaplon.

drugi w drzwi kierowcy w zamek, zamykasz drzwi (kluczykiem)-teraz mozesz sobie nawet wyciagnac kluczyk z zamka, wciskasz na scyzoryku przycisk otwierania i bodajze po 3 sek wciskasz przycisk otwierania jeszcze raz(ile razy klikniesz teraz ten przycisk na tym miejscu zakoduje sie kluczyk-max do 4ech). Nie wiem czy przed liftem tez tak dzialalo. Metoda sprawdzona, łorking :naughty: Powinny Ci mrugnac swiatla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...