Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cos stuka, (niby wszystko to samo a problem odmienny)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, słuchajcie mam ogromny problem. Za tydzien wyjezdzam na wakacje do Hiszpani (3.000km w jedną strone) a tu dzisiaj zaczeło Mi cos stukac w prawym przednim kole. Ale własnie nie tak jak tu koledzy piszą na dziurach tylko np. gdy jade w korku czyli lekko przyspieszam hamuje itd.

A teraz gdy wracałem do domu to zauwazyłem ze nawet jak normalnie sie jedzie to słychac to. A na dziurach nic. Co to moze byc? ;(

Strasznie Mnie to zmartwiło, jesli mozecie to prosze pomóżcie!

Pzdr.

Opublikowano

Auto w górę i sprawdzić ręcznie, jak nic to nie da to proponuję jechać na szarpaki/diagnostykę

Opublikowano

guba od amorka lub poduchy pod silnikiem (jezeli to sie dzieje prz zmianach obciazenia silnika to to bym obstawia)

Opublikowano

Po pierwsze podjedz gdziekolwiek by zobaczyć od spodu co się dzieje. jak nie znajdziesz pozostanie ci pojechanie na szarpaki. Sprawdz jeszcze czy jak bardz delikatnie hamujesz to też hałasuje

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedzi. Byłem u mechanika, pooglądał, wjechałem na szarpaki. I mówi ze z zawieszniem wszystko okej. Ze nic tam nie moze stukac. Jedynie co to ze na przegubie jest lekki luz.

Przegub w sklepie 198zł. + wymiana. A jak sie okaze ze to nie to :kwasny:?

No nie wiem co mam zrobic? :mysli:

Teraz znowu jak wracałem nic nie stuka. Cisza. A tak sobie mysle ze gdyby to był przegub to na zakręcie jeszcze bardziej by stukało, prawda? a tu własnie tak nie jest.

Pzdr.

Opublikowano

może być przegub wewnetrzny ten przy skrzyni wtedy nie stuka na zakretach,a nie jest to skrzypienie?? Wiesz szarpaki to nie do takiego zawieszenia moim zdaniem.Ile razy byłem i wszystko git a tu okazuje sie pozniej ze wahacz.

Opublikowano

Ja dwa tygodnie temu miałem podobny problem, jadąc na gładkim asfalcie na wprost słyszałem lekkie pukanie. Poczatkowo stawiano na przegub wewnetrzny (naszczęście udałem się do drugiego warsztatu po diagnozę) później może zacisk a okazało sie , że było to łożysko. Wymieniłem je i teraz jest cisza. :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.