Jump to content
IGNORED

Krateczka między radiem a panelem klimy


petrus
 Share

Recommended Posts

co to takiego ta krateczka, pamiętam że było to już na forum ale za chiny nie mogę znalezć, chyba jakiś czujnik, :mysli: mam większość z tych otworków pozatykane, czy mogę to przepchać patyczkiem? nie uszkodze w ten sposób niczego?

Link to comment
Share on other sites

Za tą krateczką jest coś w rodzaju węża gumowego przez który jest zasysane powietrze, na końcu tego węża jest silniczek z turbiną. W dolnej części tego owalnego węża w odległość 1- 1.5cm od kratki wystaje końcówka czujnika. Jeśli nie przesadzisz z głębokością penetracji to nie powinno się nic stać.

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy wyjąć ori radio i masz dostęp do gumowego wężyka.U mnie leżał luzem wewnątrz.Teraz jest na swoim miejscu.Przeczyścić dziurki wykałaczkami i bedzie ok.Oczywiście brud usuwasz z drugiej strony by nie dostał się do wentylatora.

Link to comment
Share on other sites

wiem że nie ten dział, ale mam pytanie do kolegi Darkmana, jako że mieszkasz nie daleko mnie możesz mi polecić jakiś dobry warsztat gdzie mogę zrobić serwis, będe nie długo w Polsce i chciałbym powymieniać co nieco [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 14:53 _________________________________________________krateczke wyczyściłem, poszło odkurzaczem :>

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...