Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana zwyklego tunelu na t. z podlokietnikiem


majsio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow, Chcialbym wyposazyc swoje A4 w podlokietnik ale zeby zbytnio sie z tym nie bawic zamierzam wymienic caly tunel na oryginalny z podlokietnikiem(na allegro mozna dostac za 300-400zl). i tu mam pytanie Ja mam A4 z 97r avant w wersji sprzed liftu, Jakiego tunelu szukac Czy z rocznika jaki ja mam ? Czy z wersji poliftowej tez bedzie pasowal?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie poliftowy też będzie pasował. Ten sprzedający ogłasza się u nas na forum w dziale sprzedam ma trochę tych podłokietników, sam zerknij: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1180508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu mam pytanie Ja mam A4 z 97r avant w wersji sprzed liftu, Jakiego tunelu szukac Czy z rocznika jaki ja mam ? Czy z wersji poliftowej tez bedzie pasowal?

Pozdrawiam

rocznik obojętny, z polifta też podejdzie :good:

ja bym nie kupował całego tunelu, podłokietnik kupisz za ok 200zł, a dorezanie go do tunelu zajmuje jakąś 1h wraz z demontażem i montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupiłem jakiś rok temu, jest ok tzn spełnia swoją funkcję, wygląda ok ale gdybym miał kupować teraz to poszukałbym ori używki w dobrym stanie, ale tak czy inaczej myślę, że warto i pasuje P&P[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:53_________________________________________________tak teraz spojrzałem od tego samego gościa brałem, wysłał mi podłokietnik ale klapka miała złamany zawias, ale bez problemu dosłał nową :hi: i widzę, że cenę obniżył o 50 zł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dość długo szukałem podłokietnika, ale w kończu znalazłem. 200zł z przesyłką, razem z tunelem. Od passata jakoś mi nie pasuje w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś na forum temat o montażu podłokietnika ?

Tunel zostaje stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj "Zrób to sam" jestem pewien, że gdzieś tam widziałem taki temat. Niestety teraz coś nie mogę znaleźć... ;/

Generalnie musisz tak czy siak stary tunel wyjąć (2 śrubki z przodu po bokach i 1 z tyłu pod popielniczką), później dopasowujesz podłokietnik do tunelu (kawałek trzeba chyba wyciąć), zakładasz, dokręcasz i cieszysz się podłokietnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś na forum temat o montażu podłokietnika ?

Tunel zostaje stary.

Jesli nic nie znajdziesz zagadaj do Renia (Reniu) wiem ze on ostatnio montowal w B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...