Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Termometr zewnętrzny pokazuje cały czas od +4,5C do 6,5C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś gdy zaszedłem rano do auta termometr mi pokazał +4,5 C i śnieżynkę chodź na pewno było dobre 10C. i tak bez przerwy co włącza silnik chodź na dworze jest około +15 to termometr mi pokazuje +4,5 i nagrzewa się do max 6,5C jak się silnik rozgrzeje do 90C. Może mi ktoś podpowiedzieć co mam zrobić teraz jak sprawdzić Polskim VAgiem lub Vagiem o co biega? Prosiłbym o instrukcje jak dla laika.

Opublikowano

Dziś gdy zaszedłem ran odo auta termometr mi pokazał +4,5 C i śnieżynkę chodź na pewno było dobre 10C. i tak bez przerwy co włącza silnik chodź na dworze jest około +15 to termometr mi pokazuje +4,5 i nagrzewa się do max 6,5C jak się silnik rozgrzeje do 90C. Może mi ktoś podpowiedzieć co mam zrobić teraz jak sprawdzić Polskim VAgiem lub Vagiem o co biega? Prosiłbym o instrukcje jak dla laika.

Wymień czujnik
Opublikowano
  • Autor

Tylko który ? tam podobno jest kilka i z tych kilku wyliczana jest średnia.

Opublikowano

Tylko który ? tam podobno jest kilka i z tych kilku wyliczana jest średnia.

jest jeden pod zderzakiem...trzeba wyjąć lewą kratke ze zderzaka i masz go w ręce
Opublikowano
  • Autor

a ile taki czujnik kosztuje i gdzie go kupię ?

Opublikowano

W dziale sprzedam auto jeden z kolegów ma dwa angliki do sprzedania na części, napisz do niego może ma sprawny czujnik temperatury zewnętrznej...

Opublikowano

a ile taki czujnik kosztuje i gdzie go kupię ?

8D0820535

ASO 90zł

allegro - 40zł

Opublikowano

Ja się podepnę do tematu. Mi termometr generalnie dobrze pokazuje ale czasami potrafi pokazać absurdalne -17 albo jeszcze niżej podczas gdy na dworze jest grubo powyżej zera. Nagle i niespodziewanie temp zaczyna spadać po czym temp. wraca do normy. Ktoś już miał takie jaja?

Opublikowano

Jak wyżej, czyjnik świruje,możesz na próbę podmienić czujnik

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Podpinam się do tematu.

U mnie też temperatura oscyluje w granicach 4-6*C

Czujnik mam na pewno sprawny, bo podłączałem go "na krótko" bezpośrednio do wyświetlacza temperatury...

Nie wiem co się dzieje?

[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:33_________________________________________________Klima załącza się normalnie...

Czy ktokolwiek miał taki problem, proszę o pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.