Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] moja niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

128gd.jpg

129new.jpg

132vn.jpg

A więc tak audiczkę( B5 1Z 1.9TDI 90KM 1995r) zakupiłem w 2008 r s słupsku. WYPOSAŻENIE: elektryczne szyby(przód), lusterka, klimatronik, abs, air bagi, trochę trzeba było porobic między innymi:wahacze, rozrząd, oleje, filtry, nabicie klimy, wymiana swiec zarowych(wszystkie były spalone), naprawa silniczków krokowych centralnej klkapy nadmuchu powietrza, wywalenie katalizatora, wymiana wisko, kierownica s4, białe kierunki, ksenonki, postojówki zamienione na diody, diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej, diodowe podświetlenie wnetrza ( tu mam problem bo nie wszystkie diody świecą) zamontowanie cb, radyjko pionnier z pilotem (trochę szkoda ze podświetlenie na niebiesko), tuba ze wzmacniaczem aktywnym. Planuje jeszcze tak: alu od s4 17", podłokietnik, podświetlana gałka biegów, leciutkie przyciemnienie szyb, płaskie wycieraczki, halogeny okrągłe przód... Audiczką fajnie sie jezdzi ale przydało by się perę koników więcej. jest ekonomiczny pali 6-7l ON MIX najwięcej jechałem nim 185km/h (długa prosta i z wiatrem) :-) naprawdę fajne autko. kocham a4 jak sprzedam moją niunie to napewno kupie =oooo= tylko nie wiem jeszcze czy a4(b6) czy a6 bo bardzo mi się podoba! TYLKO A U D I

ORwX9.jpg

Opublikowano

zdjęcie nie działa i może jakiś troszkę więcej ich dasz

no i opisik jakiś naskrobiesz

Opublikowano

:hi: Witam , furka całkiem całkiem...kolorek super. :good: Dodaj jakiś opis np. historię samochodu...Pozdrawiam :decayed:

Trochę niefortunne miejsce montażu dla CB , ale to tylko moje zdanie :shocked:

Opublikowano

kiera + siedzonka + drewno + fela jak dla mnie całkiem spoko :> plany tez masz przyszłościowe, udanych modów i szerokości życze :naughty:

Opublikowano

powodzenia w modach dobra Audinka plany jak najbardziej ok

Opublikowano

Fajny audik, te siedzenia to chyba zmieniane były :mysli:

Gałka też z polifta :good:wyglądająca dużo lepiej niż podświetlana z allegro.

Popraw rury wydechowe bo wyglądają jak dwie rynny.

Opublikowano
  • Autor

masz racje wydech tez musze poprawic bo ktoś go zepsuł

Opublikowano

pomysl o zmianie grila na poliftowy

Opublikowano

Wyglądem prawie jak moja tylko detalami się różnią i silnikiem. Kolor i kiera :kox:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

no wita stary wlasciciel tej audi :good: piekna byla i jest dalej i tak trzymaj :wink4:

Opublikowano

:kox:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.