Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Kody Vag Prośba o analizę...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Mam problem z moją niunia :audi::(

Oto co mi pokazał Vag:

16500(P01116) Engine coolant temperature circuit range

17978(P1570) Engine coolant module blocked

16518(P0134) 02 Sensor circuit no activity detected Bank 1 Sensor 1

1259 ....... Fuel pump relay (J17)

Bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu......

Opublikowano

1259 ....... Fuel pump relay (J17) - przekaźnik pompy paliwa J17

16518(P0134) 02 Sensor circuit no activity detected Bank 1 Sensor 1- Obwód czujnika O2 – nie wykryto aktywności (bank 1 czujnik 1)

16500(P01116) Engine coolant temperature circuit range - Obwód temperatury chłodziwa silnika - problem zakresu / działania

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc!!!

Teraz jeszcze jakby mi ktoś powiedzał co mam sprawdzić bo jeśli chodzi o pierwszy błąd to muszę sprawdzić pompę paliwa, przekaźnik jeśli chodzi o czujnik O2 to chyba chodzi o przepływomierz powietrza a co odnośnie obiegu chłodziwa to nie mam pojęcia.

Z góry dziękuje...

Opublikowano

Dzięki za pomoc!!!

Teraz jeszcze jakby mi ktoś powiedzał co mam sprawdzić bo jeśli chodzi o pierwszy błąd to muszę sprawdzić pompę paliwa, przekaźnik jeśli chodzi o czujnik O2 to chyba chodzi o przepływomierz powietrza a co odnośnie obiegu chłodziwa to nie mam pojęcia.

Z góry dziękuje...

Przekaźnik pompy paliwa ma zimne luty, jest uszkodzony, lub styki nie łączą. System nie wykrywa uszkodzenia pompy paliwa.

Sensor 02 to sonda lambda, brak aktywności, czyli uszkodzona.

Błąd 17978 to zablokowanie przez Immobilizer sterownika silnika. Wiąże się z zapisanym w Immo błędem 1177 - sygnał z kluczyka nieprawidłowy.

16500 - błąd czujnika temp. silnika, najprawdopodobniej uszkodzony, lub przerwa w obwodzie lub zwarcie na kabelkach.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc!!

Teraz wiem czego szukać i gdzie...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

kontynuując wątek

oto logi:

2 Faults Found:

00561 - Mixture Adaptation

15-10 - Adaptation Limit (Add) Not Reached - Intermittent

16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity

P0134 - 35-10 - - - Intermittent

jak mniemam problem jest w regulacji mieszanki i w działaniu sondy lambda

czy da się za pomocą VAG-a dokładniej okreslić przyczynę takiego stanu rzeczy?

- walnięta lambda

- czyszczenie przepustnicy i przepływomierza

- pęknięty kolektor wydechowy [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 08:24 _________________________________________________witam

poniżej efekt moich nieudolnych zmagań z diagnostyką

nie jestem przekonany czy poniższe logi stanowią miarodajne źródło dla analiz, niemmniej jednak poproszę o ocenę i ....... wyrozumiałość i ewentualne wskazówki: :a4fan:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/595d7286f50b80c7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66ec0e733fb9c623.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6770ac71a53c0c1.html

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2007, 19:08 _________________________________________________czy znajdzie się ktoś litościwy?

Opublikowano

16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity

P0134 - 35-10 - - - Intermittent

spróbuj zobaczyć co się dzieje z sondą (przeczyścic wtyki może ? )

Opublikowano

witam

skasowałem błędy i przeczyściłem przepustnicę i przepływomierz - póki co błędy się nie pojawiły

zrobię jeszcze raz logi które określiłeś w moim innym poście i poproszę o analizę

ponowie pytanie, jak wstawić miniaturki tabelek stanowiące odnośnik do stronki np. fotosik, gdzie są tabelki pełnowymiarowe?

pisaliśmy o tych obrazkach wielokrotnie, tak uparcie chcesz robić OT w dziale technicznym ?

Wrzuć obrazek na jakiś serwer ( http://imageshack.us na przykład) i po wygenerowaniu kodów wklej któryś dla forum, będą z znacznikami [ IMG ] )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.