Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczyłem niedawno ślizg na bramę, przerysowałem i pogiąłem troche prawy błotnik. Nie wiem, czy wymieniać cały element,czy szpachlować ten, prosze o poradę osoby doświadczone w temacie lakierowania, ponieważ ja jestem laikiem w tej dziedzinie.

botnik004.jpg

Dodam,ze w jednym miejscu pękł również lakier.

botnik007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie przeszpachlowac i pomalowac - jesli zrobia to dobrze to nie powinno byc ani sladu :hi:

PS. Pablo2004 - potwierdzasz?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie przeszpachlowac i pomalowac - jesli zrobia to dobrze to nie powinno byc ani sladu :hi:

PS. Pablo2004 - potwierdzasz?? :cool1:

a mogę ja potwierdzić? :wink4:

dokładnie: podklepać i szpachli będzie tyle co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest żle ,szkoda wymieniać.Znajdż dobrego fachowca i nie poznasz że miałeś taką przygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie przeszpachlowac i pomalowac - jesli zrobia to dobrze to nie powinno byc ani sladu :hi:

PS. Pablo2004 - potwierdzasz?? :cool1:

Potwierdzam :wink4:

Żle nie jest, dawaj do blacharza i ci to wyklepie a lakiernik pomaluje bez nakładania dużej ilości szpachli. Wszystko do zrobienia, to tylko draśnięcie :wink4:

Jak blacharz ściągnie nadkole to ma doskonały dostęp do do tych powgniatanych miejsc od spodu tak więc spokojnie da sie to zrobić i nie będzie po tym śladu.

Obejdzie sie nawet bez cieniowania drzwi bo lakiernik powinien się wyrobić na samym błotniku tak więc u lakiernika też dużo nie zapłacisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejdzie sie nawet bez cieniowania drzwi bo lakiernik powinien się wyrobić na samym błotniku tak więc u lakiernika też dużo nie zapłacisz :)

cenna rada, dzieki ;)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:46_________________________________________________Przy okazji pomaluje dokładki w kolor nadwozia, macie również jakieś rady/wytyczne, o których powinienem wspomnieć lakiernikowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nakładek żadnych, no może tylko poza jedną żeby zdemontował wszystko a nie malował na ucie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra nikt u mnie w mieście nie chce podjąć się malowania dokładek. Podejrzewam,że większość nie wie jak sie do tego zabrać, bo od razu twierdzą, że za chwile farba będzie odpadać... albo,że za dużo roboty z tym jest.

Zaczynam się łamać i chyba zostawie je w spokoju :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do uinnego miasta bo wynika z tego ze mieszkasz w miescinie gdzie sa g..o a nie alkiernicy :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam numer lakieru na wlepce,to jeśli takim samym pomaluje te dokładki,to będzie się jakoś strasznie różnic? rozumiem,ze plastik,to nie blacharka,ale na pewno powinien być zbliżony,prawda?

Bo lakiernik dziś stwierdził,ze jak on pomaluje,to będzie się różniło od reszty i,ze za dużo roboty z tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiernik ciota i tyle na temat. Nawet oryginalnie pomalowane dokładki mają troszke inny odcień.

Skoro lakiernik twierdzi ze jest z tym duzo pracy to co to za majster???? :blink: malowanie dokładek to prościzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna różnica w odcieniu będzie widoczna na plastikach, ale jak dobiorą dobrze kolor to tragedii nie ma.

Jaki masz kolor auta?

no przeciez masz wyzej zdjecia i kolor widac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna różnica w odcieniu będzie widoczna na plastikach, ale jak dobiorą dobrze kolor to tragedii nie ma.

Jaki masz kolor auta?

no przeciez masz wyzej zdjecia i kolor widac :cool1:

:decayed: o masz, coś się powoli te foty u mnie otwierają :wink4:

Ojj, nie wiem czy bez cieniowania się obejdzie :cool1: , kolor niewdzięczny do lakierki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze napiszcie czy wiecie kto by się tego podjął w okolicach Łodzi lub Torunia, bo tam często bywam. Może kogoś polecicie? jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna różnica w odcieniu będzie widoczna na plastikach, ale jak dobiorą dobrze kolor to tragedii nie ma.

Jaki masz kolor auta?

no przeciez masz wyzej zdjecia i kolor widac :cool1:

:decayed: o masz, coś się powoli te foty u mnie otwierają :wink4:

Ojj, nie wiem czy bez cieniowania się obejdzie :cool1: , kolor niewdzięczny do lakierki :naughty:

Co ty chcesz dokładki cieniować?? :blink: ot wymyslił teraz :polew: lepiej nic nie pisz jak nie wiesz nic na ten temat :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz dokładki cieniować?? :blink: ot wymyslił teraz :polew: lepiej nic nie pisz jak nie wiesz nic na ten temat

myslałem o robieniu tego błotnika,że trzeba będzie raczej przecienować drzwi...mało domyślny jesteś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz dokładki cieniować?? :blink: ot wymyslił teraz :polew: lepiej nic nie pisz jak nie wiesz nic na ten temat

myslałem o robieniu tego błotnika,że trzeba będzie raczej przecienować drzwi...mało domyślny jesteś :naughty:

temat błotnika już jest dawno zamkniety a kolega pytał o dokładki więc... ktoś tu ma kiepski zapłon i na pewno nie jestem to ja :)

Zeby nie było OT. Kolego demontuj dokładki i zawieś je ogarniętemu lakiernikowi a popyliny ci nie odwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...