Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Nowe opony czy fele z używanymi gumami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie. Zastanawiam sie nad kupnem opon. Myslałem o:

-Barum bravuris 2, albo

-Fulda ecocontrol

...... w rozmiarach 195/65/15 na alu orginalne alu audi b5 z sinikiem 2.8l

--- które polecacie.

BADŹ EWENTUALNIE -i tu prosze o pomoc.

Mam okazje kupic alufelgi BBS-a 17tki na oponkach jednej z najleprzysz marek.

Gumy mają po 3 lata i są w rozmiarze 225/45

a felga 5X112 8Jx17H2 ET35

--------- I CZY TO SIE ZMIESCI NA SERYJNY ZAWIAS I NIE BEDZIE OBCIERAĆ?

--------- CZY DA SIĘ NA TYM NORMALNIE JEZDZIC?

Opublikowano

Felga 17- tka będzie fajniej wyglądać, ale jest już twardawo i jeżeli dużo jeździsz a nie głównie patrzysz na auto to może być to uciążliwe, poza tym zawieszenie dostaje po tyłku i łatwo coś uszkodzić na naszych drogach. 3- letnie opony to już stare opony, nie trzymają parametrów nowych, nie podałeś ile mm bieżnika im zostało, ja bym tego nie brał.

Opublikowano
  • Autor

ok Też tak mysle. Nowe to nowe.

Autem robie ok 3-3,5 tyś km /miesiąc. W roku zawsze ok 40tys km.

Sztywnosc jeszcze bym zniusł ale zawieszenia troszke szkoda

Opublikowano

utwierdze Cie w przekonaniu ze lepiej nowe 15". załozyłem dzisiaj 215/40/ZR17 i jest poprostu tragedia.auto myszkuje po drodze i cholrnie trzęsie. przy 140 byłem obsrany a na starych 195/65/R15 jezdziłem bez wiekszych emocji do 200

Opublikowano

utwierdze Cie w przekonaniu ze lepiej nowe 15". załozyłem dzisiaj 215/40/ZR17 i jest poprostu tragedia.auto myszkuje po drodze i cholrnie trzęsie. przy 140 byłem obsrany a na starych 195/65/R15 jezdziłem bez wiekszych emocji do 200

Mam podobnie.Może nie trzęsie ale mam wrażenie,że nosi mnie na boki.

Trzeba dobrze trzymać kierownicę.

Opublikowano

To nie chodzi o wielksoc felgi tylko jej szerokosc oraz oponę samą w sobie.Im szerzej tym bardziej goni po koleinach. Inna sprawa ze dokaldnie taki sam temat ostatnio byl poruszany :szukaj:

Opublikowano

205/55/16- idealny do tego silnika i tego samochodu.

Opublikowano

Kolego 17" na standardowym zawieszeniu wygląda baaaaardzo słabo, auto stoi wysoko jak terenówka. Potrzebna jest choć minimalna gleba więc jeśli nie masz zamiaru obniżać auta to lepiej kupić 16" lub zostać przy 15". A co do komfortu na 17" to rzeczywiście, różnicę odczujesz dużą i prawda że auto myszkuje na drodze. Look albo komfort - odwieczny dylemat :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.