Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T


KYLOMC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

CCCO to moje drugie wozidło , wcześniej był WV GOLF II 1.3 NZ ;)DSC02224.jpg

Szczerze jebało się co chwila :kox: .

Teraz jest CCCO i prawdopodobnie nie zmienię marki :good:

Moja CCCO ma silniczek 1.8T AEB z 98r.

Kupiony w 2010 luty i jak na razie nie ma grubych awarii :evil:

Wyposażenie Standardowe :wink4:

-kolor Diamond Blue

-centralny zamek

-2airbag

-klimatronik

-ABS

-2 x el.szyby

-el.lusterka

-1x podłokietnik

Wykonane zmiany:

CB Radio

Ściema Szyb

Lampy Przednie POLIFT

Podłokietnik Przedni

Podgrzewane lustra

Tłumik Sport

ProPerfekt typ II

Wskaźnik Doładowania

Felgi 18'' Borbet BS

Gwint TuningArt

LPG

Planowane mody :

FMIC

Większa turbinka K04 ?

...

Foty :

Sesja 2011-06-24

DSC00980.jpg DSC00983.jpg

Nowe felgi :) 2013-06-01

Na sprężynach obniżających ..

20130613_163355.jpg

Tu na gwincie tuningArt ;)

auto_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz propozycję modów? Oto one (na dobry początek miłego użytkowania :a4fan: ):

1. najważniejsza rzecz to kierownica obszyta skórą albo dodatkowo zmiana na S-line (trój ramienna),

2. podłokietnik przedni (bo jak piszesz masz tylko jeden - domyślam się, że w tylnej kanapie).

Osobiście nie podoba mi się przeróbka reflektorów typu "bad look", te brewki trochę tandetą zalatują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko biedak :good: jak dla mnie to przydałoby się obszyć kierownicę skórą i wymienić radio na oryginalne albo jakieś niegryzące się z deską rozdzielczą i te brewki faktycznie do wyrzucenia bo zalatuje małomiasteczkową beemką. Te piętnastki, na których stoi auto proponuję obuć w zimówki, a na lato kupić ładny komplet drugich kół 16 albo 17 cali bo na większych ładnie wygląda, ale to nie jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ładna fela na lato min. 17" :wink4: i koniecznie zdejmij te brewki.

Co to za halogeny :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki juz byly jak kupilem nawet mi one nie przeszkadzaja he ...

a co do felunku to gdzies za 3 miesiace

a halogeny to ktos sam se zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki juz byly jak kupilem nawet mi one nie przeszkadzaja he ...

a co do felunku to gdzies za 3 miesiace

Mi też nie przeszkadzały jak kupiłem a4ke, zobacz u mnie w temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy DOA to nie czasem Oława ;)? Kup sprężyny KW -30 mm (jak dobrze trafisz to za 250 zł), felgi 17stki na lato i kierownica od S-line. Moim zdaniem możesz zacząć od tego. Jeżeli chcesz większe mody to śmigaj do Dynosoftu na Psie Pole po chip-a i jeszcze troszkę koników dojdzie ;). Ładne lampy ale brewki wszystko psują! I proszę, nie wkładaj do nich jakiś niebieskich xeno-HIDów 6000 albo więcej bo już patrzeć nie mogę jak ludzie na tym jeżdzą i świecą na niebiesko. W sumie masz soczewki więc oryginalna barwa 4300 będzie ekstra wyglądała! Obniżenie -30mm i kiere możesz sobie podpatrzeć u mnie, felg jeszcze się nie dorobiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jelcza ale mieszkam we wro he jeszcze sie zastanowie z tymi brwiami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego minimum 17' to bym podchodził z dystansem, szczególnie jeżeli robisz dużo km, a nie głownie patrzysz na samochód, idzie dostać qrwicy jeżdżąc po różnych nawierzchniach lepszych i gorszych. Wiem, że tu pośród niektórych panuje kult wielkiego koła, ale szkoda nerwów, felg i zawieszenia, moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że w naszych warunkach "wielkie" felgi to przerost formy nad treścią, za dużo "lat" nas dzieli od niemieckich równych autostrad - szkoda keszu.

Ale te brewki to naprawdę tandeta jakich mało - masz w miarę ładne lampy szkoda psuć takiego widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie :good: choć te zdjęcia mi coś nie grają bo tu troszku czarna a tu bardziej granatowa :mysli: no ale może światło, I czemu nie ma z przodu poliftowego zderzaczka, nie zakładali od 98? O fele aż się prosi, dziś u we Wrocku widziałem eske i zakochałem sie w tym felunku jak zobaczyłem go na żywo a wczesniej mi nawet nie podchodził więc proponuje ci taki :kox:

Brewki (każdy ma inny gust :notworthy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego minimum 17' to bym podchodził z dystansem, szczególnie jeżeli robisz dużo km, a nie głownie patrzysz na samochód, idzie dostać qrwicy jeżdżąc po różnych nawierzchniach lepszych i gorszych. Wiem, że tu pośród niektórych panuje kult wielkiego koła, ale szkoda nerwów, felg i zawieszenia, moje zdanie :wink4:

To racja. Dla mnie jak na nasze warunki to max 17. Ja na tę chwilę jeżdzę ba 15stkach i już czasem boje się o felgi i opony. Do dopiero 19stki jak ktoś zakłada. Inna sprawa jak masz 2 auta- jeden do zabawy, drugi do normalnej jazdy...[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 09:12_________________________________________________

ja jestem jelcza ale mieszkam we wro he jeszcze sie zastanowie z tymi brwiami

Jak kiedys będziesz chciał zobaczyć różnicę między naszymi silnikami to daj znać. Ciekawi nie jak jeżdżą 150tki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie

Jak kiedys będziesz chciał zobaczyć różnicę między naszymi silnikami to daj znać. Ciekawi nie jak jeżdżą 150tki...

jak bede jechał do jl to dam znac , a co do różnicy to twój pewnie lepszy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...