Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania


Farszu

Rekomendowane odpowiedzi

a co z sciagnieciem zderzaka jest jakis opis[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 20:15_________________________________________________juz wiem ze padl mi lewy na samym rogu prosze kogos o pomoc czy wymienie go bez sciagania zderzaka jeszcze jedno jakie sa rodzaje tych czujnikow w b7 i jak go sie wyciaga trzeba go przekrecic czy tylko wypchnac [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 07:53_________________________________________________kto pomoze mi z tym czujnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik się nie przekręca, wyciąga tylko z tego, co dobrze pamiętam. Co do rodzajów to główna różnica polega na tym, że złącze gdzie się kabel wtyka jest po kątem prostym albo pod ukosem. W moim B7 jest dokładnie taki czujnik 7h0 919 275D 1qp (złącze pod ukosem). Po tym numerze na pewno coś na allegro znajdziesz. Ja sobie kupiłem i przemalowałem (lakier w ASO kosztuje koło 40 zł w pędzelku i 80 zł w spray).

Ten czujnik na skraju po lewej udało mi się od dołu chwycić ręką i myślę, że bym go wyciągnął, ale u mnie akurat ten jest sprawny, uszkodzone są pozostałe trzy, wiec nie potwierdzę, że da się to zrobić bez ściągania zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padł Ci krańcowy to bez problemu bez ściągania zderzaka go wymienisz odkręcasz osłonę i włożysz rękę. Nic sie nie kreci tylko trzeba wypchnąć. Jest zamocowany na zatrzaski. Odginasz delikatnie zatrzask i wychodzi. Pamiętaj ze ma być zamocowany kostką do góry.

Masz na pewno z numerem: 7H0 919 275 A - taki masz 7H0 919 275 D - taki kupiłem tez pasuje.

Potrzebny jest taki jak na 1 zdjęciu na aukcji wtyczka pod kątem 45 stopni

http://www.allegro.pl/item998228370_vw_audi_seat_skoda_parctronic_parctronik_czujnik.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...