Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wersja lato


jezuwrc

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba czasem autko umyć... :wink4:

Fotki usunięte...

2.0TDI Avant 2005 140km Seria Pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma co komentować, czysty czarny avant b7.

Z zewnątrz w zasadzie seria, nie ma fotek wnętrza nic nie opisałeś temat zrobiony na szybko i bez sensu.

Opis by się przydał najlepiej zobacz jak inni tworzą wątki o swoich A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzę bardzo nerwowy, chyba pomyliłeś strony to nie jest forum www.mojslicznysamochodjestbardzopiekny.pl Jeśli uważasz że temat masz super to myśl tak dalej :good:, nikt Ci tego nie zabroni, mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Kolega widzę już modyfikuje powoli wątek dodając nawet nazwę samochodu i oznaczenie silnika, naprawdę jest dobrze gratuluję i życzę bezproblemowej jazdy.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, bo nie rozumiem czy cokolwiek źle zrobiłem. Człowieku wyraziłem swoje zdanie na temat Twojego wątku że jest zrobiony na szybko i takie wątki z reguły nie mają sensu, poradziłem Ci żebyś zobaczył jak inni mają pozakładane wątki, a Kolega mi mówi że psuję atmosferę Świąt, sorry ale chyba coś jest nie tak.

Jeśli tak bardzo Cie uraziło to co napisałem, że wątek jest bez sensu to nie chodziło mi o twój samochód tylko o SAM WĄTEK PRZEZ CIEBIE ZAŁOŻONY

Żeby nie było OT to napiszę że masz fajny kolor autka i nie podoba mi się ten chrom nad rejestracją.

Jeszcze raz przepraszam za zepsute Święta ;(.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, co Ty się czepiasz kolegi, przecież jego auto jest tak wypasione, zewnętrzny brak pakietu, wewnętrzy chyba to samo, super duże felgi 16'' i mega gleba, aaa i super czarny kolor, tak mało spotykany że prawie się posikałem w gacie :decayed:

trochę fantazji i jest piękna fura :polew:

Ps. jezuwrc wyluzuj, postaraj się trochę, popatrz jak wyglądają inne wątki i weź przykład, opisz jakoś auto, co tam masz w środku, co byś chciał zmienić, wstaw jakieś fotki środka

Masz 32 lata a obrażasz się jak dzieciak, dałeś auto do oceny, nie dość że czysta seria to ani słowa o aucie :gwizdanie: bierz krytykę na klatę :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...