Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 1.9 TDI 110ps zmiany zmiany zmiany ;d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
albo gdy jakaś miłą panią musze podwieźć

ach te Bułgarki :decayed:

Ukrainki lepsze :polew:

Opublikowano
albo gdy jakaś miłą panią musze podwieźć

ach te Bułgarki :decayed:

Ukrainki lepsze :polew:

kto co woli:D

Opublikowano

Po cholerę Ci te ledy do jazdy dziennej :sick3: ? Lepiej zostawić tak jak jest niż bawić się w świecidełka na metry z allegro.

Opublikowano
  • Autor

Po cholerę Ci te ledy do jazdy dziennej :sick3: ? Lepiej zostawić tak jak jest niż bawić się w świecidełka na metry z allegro.

wiesz generalnie to są takie wstępne plany, przemyślenia .

a ledy fajnie współgrają z xenonem ( ale najpierw trzeba miec ksenon :kox: ) [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________

albo gdy jakaś miłą panią musze podwieźć

ach te Bułgarki :decayed:

Ukrainki lepsze :polew:

kto co woli:D

może od razu jakies azjatki ? :polew:

Opublikowano

co do tych ledów, to zostań tylko przy przemyśleniach :polew:

Opublikowano

Po cholerę Ci te ledy do jazdy dziennej :sick3: ? Lepiej zostawić tak jak jest niż bawić się w świecidełka na metry z allegro.

wiesz generalnie to są takie wstępne plany, przemyślenia .

a ledy fajnie współgrają z xenonem ( ale najpierw trzeba miec ksenon :kox: ) [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________

albo gdy jakaś miłą panią musze podwieźć

ach te Bułgarki :decayed:

Ukrainki lepsze :polew:

kto co woli:D

może od razu jakies azjatki ? :polew:

Pier^^^e jeszcze by później żółte bachory wyszły :polew:

Wymień kierunki na białe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wymień kierunki na białe :wink4

wymienie. wlasnie przegladalem na allegro i troche tego jest... jakies diodiowe, cleary, dymione, biale ... i pozniej ch** wie co wybrac

Opublikowano

Jest tego sporo ale najlepszym wyborem są kierunki od skody:

http://allegro.pl/item972420706_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html białe

http://allegro.pl/item982525641_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html dymione

Ja kiedyś miałem dymione, nie od skody i były okropne. Za bardzo odstawały.

Opublikowano

Jest tego sporo ale najlepszym wyborem są kierunki od skody:

http://allegro.pl/item972420706_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html białe

http://allegro.pl/item982525641_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html dymione

Ja kiedyś miałem dymione, nie od skody i były okropne. Za bardzo odstawały.

Ja takie mam wystające i też muszę je wymienić :D

Jeśli masz ori kierunki a z tego co widzę to powinieneś mieć, kup tylko same plastiki tak jak wyżej kolega linki podał :good:

Opublikowano
  • Autor

oo prosze! :decayed: jakie miłe zaskoczenie ceną! :D

a pomyśleć , że przegladałem jakies za 50zl :wallbash:

tylko białe czy dymione?

Pablo takie mam:

1004451.jpg

Opublikowano

Te co do których linki wkleiłem, różnią się od Twoich tylko kolorem.

Opublikowano

oo prosze! :decayed: jakie miłe zaskoczenie ceną! :D

a pomyśleć , że przegladałem jakies za 50zl :wallbash:

tylko białe czy dymione?

Pablo takie mam:

1004451.jpg

Kupujesz tylko 2 same kierunki i będzie pasować P&P :wink4:

Ja chyba muszę kupić całe kierunki z mocowaniami bo raczej nie podejdą do tych żabich kierunków :kwasny::decayed:

Ja kupie 2 dymione do czarnego koloru, a jak by u Ciebie wyglądało :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że białe :good:

a tak na marginesie ten film jest moim natchnieniem :evil::slina:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

dzisiejsza paczuszka:

imag0020d.jpg

Opublikowano
a tak na marginesie ten film jest moim natchnieniem :evil::slina:

No modyfikacje robią wrażenie, ale na końcu filmu, tym matem i czerwienią po prostu zje**ał wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Powodzenia w modach :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dokładnie ... :wallbash:

maly modzik a jak cieszy :kox::naughty::decayed: :

imag0021l.jpg

ile się namęczyłem z tymi plastikami :sick3:

imag0022g.jpg

bez lamp najlepiej :naughty:

imag0023e.jpg

w trakcie pracy... (paluchy poparzone)

imag0028owcdcmx.jpg

imag0029z.jpg

gotowe :D [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:44_________________________________________________[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 18:26_________________________________________________polerka fajek + emblematy out:

clipboard01rkd.jpg

wymiana filtrów:

imag0059.jpg

imag0061p.jpg

Opublikowano

Kolego jakich wymiarów folię kupowałeś do obklejenia lamp, bo się przymierzam do tego i nie wiem jaka bedzie optymalna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

szczerze juz nie pamiętam... ale szerokość wychodziła na styk z delikatnym marginesem

folia bardzo mocno się rozciąga wiec dasz rade bez większych problemów :cool1:

Opublikowano

szczerze juz nie pamiętam... ale szerokość wychodziła na styk z delikatnym marginesem

folia bardzo mocno się rozciąga wiec dasz rade bez większych problemów :cool1:

myślę że kawałek 100x25 da radę :wink4:, wygląda to nieźle, no i zachorowałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie chyba taki wymiar miałem ;) tak więc powodzenia ;d

wez kogos do pomocy bo samemu niewykonalne :no:

Opublikowano

dokładnie chyba taki wymiar miałem ;) tak więc powodzenia ;d

wez kogos do pomocy bo samemu niewykonalne :no:

dlaczego niewykonalne :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.