Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkich fanatyków Audi zapraszamy na spoty w Grodzisku . Spotykamy się w czwartki pod MC'Donaldem godzina 20.
 

..2019 - godz: 20 Parking pod Mc.Kto będzie?
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Edytowane przez musti

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 159,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko, jeśli będzie po 20 to wpadnę na bank :good:

Opublikowano

Jeśli chodzi o mnie to zawsze się znajdzie parę min na jakiegoś spota, bylebym wiedział z 1-2 dni wcześniej :) A jakie miejsce spotów ustalamy ? Do czasu wybudowania McFucka to proponuję parking pod LIDLem przy Królewskiej, parking jest dosyć spory więc jak się gdzieś tam przytulimy autami na brzegu parkingu to miejsca będzie dużo a i spotowe foto będzie można czasem strzelić :D

Opublikowano

Bardzo chętnie wpadnę. W tygodniu nie wcześniej niż koło 18, ale w weekendy z reguły jestem na miejscu.

Miejscówka to może parking przy basenie? Tam gdzie targ w soboty.

Opublikowano
  • Autor

Moja propozycja jest :

1.Parking pod Skarpą

2.Parking pod Centrum Kultury

Godziny i wstępny termin pierwszego spota do dogadania :hi:

Opublikowano

1.Parking pod Skarpą

W tygodniu zawsze zawalony samochodami :/ W weekendy nie wiem :)

2.Parking pod Centrum Kultury

Tutaj odwrotnie niż na skarpie, w tygodniu pustki a weekend nie ma gdzie stanąć :/

może parking przy basenie

To nie jest w sumie głupi pomysł :) Teren spory i można się spokojnie ustawić bo miejsca od groma.

Opublikowano
  • Autor

Parking pod Skarpą od 19 wolny w tygodniu także spokojnie można się spotować :good:

Opublikowano

Parking pod Skarpą od 19 wolny w tygodniu także spokojnie można się spotować :good:

Ja byłbym raczej za parkingiem przy targowisku ( w szczególe że do parkingu miałbym blisko :naughty:) lub przy Marcpolu. Bardziej na uboczu niż w centrum.

Opublikowano

1.Parking pod Skarpą

A gdzie to jest? Krótko mieszkam w GM i nie wiem :rolleyes:

Opublikowano

To jest przy światłach na skrzyżowaniu Sienkiewicza i Montwiła. Na takiej "skarpie" stoi długi pawilon w nich chyba społem jest, poczta, bank itp. Jadąc od Żyrardowa w stronę Milanówka ulicą Sienkiewicza zatrzymasz się na światłach i spojrzysz w prawo to zobaczysz ten pawilon i przed nim parking ze stojącymi po skosie samochodami :) To właśnie parking na skarpie ;)

Opublikowano

To właśnie parking na skarpie ;)

Aaaa, to wiem, tylko nie wiedziałem że to się tak nazywa.

Nie wiem czy to dobra miejscówka, nie dość że parking bywa zajęty to tam jest dość głośno.

Opublikowano

Ja bym preferował parking obok parku Skarbków przy poczcie. Przejeżdżałem tam dzisiaj o 20 i był prawie pusty. Dobrze oświetlony.

Darujmy sobie ten parking przy skarpie, przy głównej ulicy, głośno, i zawsze pełno samochodów.

No więc jak w czwartek pierwszy inauguracyjny spot w GM?

Opublikowano
  • Autor

Może być parking pod pocztą tam jest oświetlony kosteczka i nie tak w centrum samym :hi: Moje wolne terminy piątek sobota niedziela a potem w następnym tygodniu obojętnie kiedy :good:

Opublikowano

Po co się rozdrabniać.. na okoliczne wsie ? :wink4:

Opublikowano

Po co się rozdrabniać.. na okoliczne wsie ? :wink4:

zebys w końcu przyjechal do GM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale z tego co wiem to my mamy spota w sobotni wieczór :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chyba :naughty:

Opublikowano

Chyba :naughty:

chyba jo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

musisz mi opowiedzieć cos o WRC Lagunie bo słyszałem ze był jakis kwasik na zlocie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie byłem świadkiem -- z tego co słyszałem, to chyba mały misunderstood, a nie kwasik. :naughty:

Laguna spoko gość :good:

Opublikowano

to chyba mały misunderstood, a nie kwasik. :naughty:

słyszałem co innego :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to chyba mały misunderstood, a nie kwasik. :naughty:

słyszałem co innego :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie pier* Ty nic nie pamiętasz :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.