Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.


lapawwa

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie http://www.allegro.pl/item1026058097_ground_zero_gzrc_16x_180w_warszawa_od_ss.html

fakt że jeszcze nie założone ale na forach CA bardzo sympatycznie oceniony zestawik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego paliwożerne ?? nie koniecznie potrzeba do nich mega pieca przynajmniej tak mi się wydaje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja. Zalezy jak kto slucha. Ale zestawik naprawde mocny :evil:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 17:55_________________________________________________Ciekawe czy bezproblemowo wejda w drzwi. Glebokosc nawet spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to planuje upychać pod boczki bez tashek zobaczymy czy pójdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie, to pozostaja Ci dystanse zewnetrzne na drzwi. A to dziadostwo to juz powyzej 200 zeta :kwasny:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 21:43_________________________________________________widzialem gdzies takie dedykowane wlasnie do a4. gdzies na allegro napewno sie znajda. szybki i bezproblemowy montaz.ale znowu kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak by sie nie zmiescily to bym na dużo wiekszy dystansach je pchał do przody i oprawiał w boczek niż w tashke ładował

a co do tych dedykowanych to a i owszem ale nie do b5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bo standardowo są pod 13 cm wiec albo pierścień uniwersalny albo z jakiegoś innego modelu i rzeźbić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodziło o te nakladki na tapicerke drzwi. kuzwa nie widze ich narazie nigdzie, ale widzialem takie w zakladzie car audio w Kłodzku i sa do a4 b5.[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:34_________________________________________________Tu sa takie ale te ktore widzialem były na jeden glosnik:

http://www.allegro.pl/item1011743932_a_z_panele_drzwiowe_audi_a4_sprawdz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie sobie tak zrobiłem:) Dobry tani sposob. Jak chcesz, to za drobna oplatka moge Ci zrobic takie gotowe pod wymiar oraz powiercone w odpowiednich miejscach. Tylko montujesz i wkrecasz glosniczki. Jak cos to wal na gadu. Na porade tez mozesz liczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...