Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy warto wymieniać na bose???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam pytanie, czy warto i czy ktoś wymieniał nagłosnie nie na Bose???

Czy jest odczuwalna różnica i czy np jak mam do kupna nagłośnienie z A3 sport baga podejdzie mi do avanta b7 ?

Czy wystarczy wymienić tylko Wzmacniacz i głośniki czy okablowanie też?

Wiele pytań, wiele niewiadomych... :confused4:

Opublikowano

Kilka osob zmienialo zwykle naglosnienie na Bose, szczerze mowiac jesli lubisz posluchac dobrze muzyki to warto ;) Sama zmiana woofera juz jest odczuwalna, ale pasuje zmienic wszystko czyli glosniki, woofer i wzmacniacz. Napisz do kolegi "siemian", on to niedawno zrobil :)

Opublikowano

ale np. adamooo gdzies na forum pisal ze nie warto :cool1:

Opublikowano

ale np. adamooo gdzies na forum pisal ze nie warto :cool1:

Dlatego mowie, najlepiej kolega niech sobie poslucha swojego a pozniej Bose i porowna :)

Opublikowano

ja bym ci radzil zmienic :decayed: jakos dzwieku jest nie do opisania ja sobie bardzo chwale ta firme :good: naprawde swietnie to wszytsko gra zadnych swistow piz*ow,czysciutko wszystko gra :decayed: ja osobiscie polecam

Opublikowano

zależy co sie oczekuje od tego systemu, ja osobiście wolał bym założyć nie ori nagłośnienie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

panowie

powiem wam że wczoraj miałem możliwośc posłuchania jak gra bose i powiem wam że dla mego ucha jest różnica i to ogromna :good: :good: :good:

więc pierwsze co zrobie to wymienie to w moim wozidełku a że lubie głośno słuchać i czysto to napewno to zrobię.

kwestia tylko teraz nr części: głosników, wzmacniacza, wofferka

Opublikowano

..........wymieniaj :wink4:

jak potrzebujesz to zagadaj do Siemiana - skoro niedawno to robił to jest na bieżąco

Opublikowano

W sumie wystarczy wymienić sam wzmacniacz z tubą i głośnikiem basowym na ten Bose, zostawiając głośniki w drzwiach te co są.

Już po tej zmianie różnica jest bardzo odczuwalna.

Żaby przód zasilić też ze wzmacniacza Bose, trzeba niestety pociągnąć przewody do przednich głośników oraz kabelki sygnałowe z radia do wzmaka.

Opublikowano
  • Autor

W sumie wystarczy wymienić sam wzmacniacz z tubą i głośnikiem basowym na ten Bose, zostawiając głośniki w drzwiach te co są.

Już po tej zmianie różnica jest bardzo odczuwalna.

Żaby przód zasilić też ze wzmacniacza Bose, trzeba niestety pociągnąć przewody do przednich głośników oraz kabelki sygnałowe z radia do wzmaka.

wszystko fajnie ale numry by sie przydały ...

proton wszystko fajnie ale widzę że sprawa sie komplikuje z jakimis kabelkami bo trzeba je przeciągać i troche mnie to martwi :confused4:

Opublikowano

Max z tego co wiem to Bart-S wymieniał woofer (takmi się coś kojarzy jak z nim ostatnio rozmawiałem) to możesz napisać też do niego i spytać o konkrety - może coś podpowie. :cool1: Różnica jest mocno słyszalna! :kox:

Opublikowano
  • Autor

Max z tego co wiem to Bart-S wymieniał woofer (takmi się coś kojarzy jak z nim ostatnio rozmawiałem) to możesz napisać też do niego i spytać o konkrety - może coś podpowie. :cool1: Różnica jest mocno słyszalna! :kox:

:good:

Opublikowano

W sumie wystarczy wymienić sam wzmacniacz z tubą i głośnikiem basowym na ten Bose, zostawiając głośniki w drzwiach te co są.

Już po tej zmianie różnica jest bardzo odczuwalna.

Żaby przód zasilić też ze wzmacniacza Bose, trzeba niestety pociągnąć przewody do przednich głośników oraz kabelki sygnałowe z radia do wzmaka.

wszystko fajnie ale numry by sie przydały ...

proton wszystko fajnie ale widzę że sprawa sie komplikuje z jakimis kabelkami bo trzeba je przeciągać i troche mnie to martwi :confused4:

Numery są w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_etap_stage_pierwszy_zmiany_wzmacniacza_na_bose-t93747.0.html

No jak chcesz pełne Bose, to niestety bez kabli się nie obejdzie.

Nawet dwa trzeba odciąć, bo przedni głośnik pod szybą jest podpięty pod dwa przednie w drzwiach.

Opublikowano
  • Autor

W sumie wystarczy wymienić sam wzmacniacz z tubą i głośnikiem basowym na ten Bose, zostawiając głośniki w drzwiach te co są.

Już po tej zmianie różnica jest bardzo odczuwalna.

Żaby przód zasilić też ze wzmacniacza Bose, trzeba niestety pociągnąć przewody do przednich głośników oraz kabelki sygnałowe z radia do wzmaka.

wszystko fajnie ale numry by sie przydały ...

proton wszystko fajnie ale widzę że sprawa sie komplikuje z jakimis kabelkami bo trzeba je przeciągać i troche mnie to martwi :confused4:

Numery są w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_etap_stage_pierwszy_zmiany_wzmacniacza_na_bose-t93747.0.html

No jak chcesz pełne Bose, to niestety bez kabli się nie obejdzie.

Nawet dwa trzeba odciąć, bo przedni głośnik pod szybą jest podpięty pod dwa przednie w drzwiach.

niestety choć z wykształcenia jestem elektryk to nie podołam temu

chyba tylko wzmacniacz i wofer zmienie szkoda że tyle tego dłubania z tym jest

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A dużo jest roboty, gdybym chciał zmienić tylko same głośniki na Bose w przednich i tylnych drzwiach ? Bo głośniki są Plug&Play i rozumiem że można to bez obaw zrobić ?

Czy warto bez wzmacniacza póki co ze względu na różnicę w dźwięku samych głośników ? Może później dołożyłbym wzmacniacz Bose.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.