Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Turbo BRD w silniku AVF - jaki wąż?


maciejski

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie napisałem żeby progsa nie zmieniać :)

Napisałem że da się jeździć. Z minusów to taki że pali jakieś 1,5 litry więcej.

Program obowiązkowo....

A od ilu obr wstaje ci BRD ? na 1 na 2 i na 3 biegu? bo mi na 1 to ciężko na 2 2200obr na 3 2100obr

Na drugim biegu od około 1900obr na trzecim od 1700obr. Na wyższych biegach nie gonie auta z tak niskich obrotów.

Tak tylko ty masz już zmienione mapy a my czekamy dopiero na zmianę :gwizdanie: a przed zmianą mapek to też tak ci wstawała ?

Jak auto było seryjne to troszke później, duża poprawa była po zrobieniu wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstawała ci dobrze u mnie tak nie ma. Ja wydech nie dawno zmieniłem od 2.5 v6 i nie mam kata ale nic nie poczułem zobaczymy dopiero po sofcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brak kata brd i fmic na razie.

To szykujesz się pod 190HP :kox:. U mnie jeszcze mnie martwi sprzęgło pewnie trzeba będzie robić bo może nie wytrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy początkiem października ile pompki dadzą.

Na razie zauważyłem że po założeniu fmica zaczął lekko poddymiać z dołu obrotów.

Ale batory to nie jest więc się nie martwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przydymiał ale jak założyłem PD z końcówka BQ i wydech od 2.5 to teraz jak by nie dymił, też jestem umówiony na początek października u Witka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś fotkę zamontowanej BRD tak żeby było widać przeróbkę tej przejściówki/szybko-złączki węża od strony zimnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto nie mam ale u mnie jest ten oryginalny wąż po prostu bardziej ściśnięty. Docelowo pójdzie tam albo zwężka silikonowa albo kombinacją złączek silikonowych i zwężki alu lub nrdz.

W wątku guardiana o montażu fmic jest foto ori węża ściśniętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakladałem BRd w piatek... została odcieta ta czesc metalowa i opaska zaciskowa http://www.farmexpert.pl/opaska_zaciskowa_gbs_48_51_szer_22_mm_produkt5385.aspx i po całej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...