Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Proszę o opinię na temat felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

całkiem niezłe

prawie jak bbs ck :wink4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 19:25_________________________________________________ale nie dał bym za nie tyle kasy :gwizdanie: za tyle to ja kupiłem bbs 19 z oponami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja je mam za okolo 1100 :kox:

Opublikowano

Całkiem fajne ale trochę małe jak na ten kolor (ciemne kolory optycznie pomniejszają). Poza tym za taką kasę można dorwać jakieś używane 18".

EDIT: skoro masz je za 1100zł to bierz:)

Opublikowano

Nie są złe, za 1100 PLN :wink4:

Opublikowano

jak dla mnie c**jnia , nie pasują do Audi :wink4:

są fajniejsze wzory , jest temat na forum ze zdjęciami :wink4:

Opublikowano
  • Autor
jak dla mnie c**jnia , nie pasują do Audi

są fajniejsze wzory , jest temat na forum ze zdjęciami

A nie moglem znalesc..

A własnie nie mam wielkiego wyboru bo to takie troche kombinowane a za ta kase raczej nowych 17 to chyba ciekawszych nie znajde :mysli:

Opublikowano

Za 1100PLN to naprawde warto bez zastanawiania się.

Opublikowano

Fajne kółko. :good: Ciekawe jak wyglądają na aucie? :cool1:

Opublikowano

Ja bym szukał oryginalnych felg Audi, np. z serii S-line.

To rzecz gustu, ale nie widzę ich w Audi A4 :no:

Opublikowano

Za te pieniądze to bierz. Najwyżej wykorzystasz je zimą zamiast stalówek. Lub daj mi namiar na tą cenę. :naughty:

A tak poważnie, jak Maciej już napisał - ciemny kolor optycznie pomniejsza felgę, więc szału raczej nie zrobią na aucie.

Opublikowano
  • Autor
dlaczego nie podlaczyles sie z tym pytaniem pod istniejacy juz temat

BO noe moglem znalesc podobnego a stwarza ci to jakis problem A-rek???

Opublikowano
dlaczego nie podlaczyles sie z tym pytaniem pod istniejacy juz temat

BO noe moglem znalesc podobnego a stwarza ci to jakis problem A-rek???

Chodzi kolego o to aby nie zaśmiecać forum i dublować tematów... :good:

Co do felg to za tą cenę myślę, że można je brać i najwyżej sprzedać komuś bo na pewno chętni się znajdą albo zostawić je na zimówki. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko :>

A na zimowki to kiepski pomysl chce cos na lato zumowki to mam 15 :naughty:

Opublikowano

Spoko spoko :>

A na zimowki to kiepski pomysl chce cos na lato zumowki to mam 15 :naughty:

Co takie małe te zimówki? :wink4:
Opublikowano

Jak dla mnie bardzo fajne koła, bierz! :good:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ja zawsze standardy mailem 15 zima 16 lato i z autem dostalem zimowki 15 wiec nie kombinowalem, a moze te fele nie w graficie tylko zwykle by lepiej wygladaly??

Opublikowano

Zależy jaki kolorek masz swojego autka. :mysli: Poproś kolego o VT na forum i ktoś to dla Ciebie zrobi w dwóch kolorach - grafit, srebrny (alu). :good: Wrzuć fotkę swojego furacza i wtedy zobaczysz, w którym kolorze felg będzie cool. :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.