Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Spadek mocy


kadopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem - zauwazylem od pewnego czasu ze auto troche muli. Tak jakos niechetnie sie rozpedza. Zaraz jak go kupilem mialem robiony program - ze 115 do 140 - na hamowni, z wykresami - wszystko bylo fajnie, byla moc. Teraz czuje jakby znowu mial te 115..

objawy sa takie ze slabo ciagnie od dolu i praktycznie nie czuje jakiegos szarpniecia powyzej 1800, ponadto jak juz go rozbujama na tym 3 biegu - powiedzmy do tych 90 :polew: to przy zmianie na 4 znowu przymula. a i co mnie najbardziej zastanawia to to ze lepiej sie zbiera jak sobie przyspieszam tempomatem . jak robie to noga to pedal mam w podlodze a jakos d*py nie urywa... ostatnio mialem robiony rozrzad wczesniej zmieniany egr i odma . przy kazdej wymianie oleju (co ok 15 tys) zmieniam wszystkie filtry (oleju, paliwa, powietrza). auto mi nie kopci, oleju tez jakos nie bierze - raz mi sie zdarzylo dolac niecaly litr po 10 tys. hilfe! doradcie cos. jutro sie wybieram na hamownie tam gdzie mialem robiony program - podobno "mapa sie moze wysypac" tak mi ktos powiedzial... slyszalem o logach dynamicznych ale nie wiem kto w krakowie cos takiego robi. poradzcie cos kamraci bo mnie jakies fordy wyprzedzaly dzisiaj ze az mi wstyd bylo :P

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyczyn moze być wiele. Ale tam gdzie robiłeś program to i będą wiedzieli na bank o logach. Wszystko powinni wyjaśnić jak zrobią logi dynam. Daj znaćjak sie to zakończyło.

Pozdro

ZC

P.S. Interesuje mnie to bo mam zamiar zakupić B7 z tym własnie silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...