Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 11 + 216 + AWX


etrone98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj wrocilem z katowic, samochod bez kata, pompa 11mm, (kupiona na wyrost :cool1: ) wtryski 0.216 oraz turbo AWX z centralnym coolerem.

Koksu niema i niemialo byc, auto wogole nie dymi z czego jestem bardzo zadowolony, a wkoncu idzie tiry bezpiecznie wyprzedzac...

img00367201004121235.jpg

img00369201004121236.jpg

samochod hamowany kilka razy, wykres z ostatniego troche temperatura wzrosla ale dla mnie cyferki nie sa juz tak wazne jak bezproblemowa jazda przez kilka lat, zwlaszcza ze w silniku pozostal "maly zapas mocy" jak na te graty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę duży ten zapas mocy został :wink4: niuta jakoś mało.. ale ostateczna ocena jest właściciela, jeżeli tyle chciał to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, niedawno wtopilem duzo pieniedzy w remont, popychacze itd mam zamiar pojezdzic bezawaryjnie kilka lat, takze mialo byc bez dymu i bezpiecznie - tak tez Aligator uczynil za co mu :notworthy: Jestem bardzo zadowolony :good:

dodam ze predzej auto wystrojone bylo od wrzesnia na troche wiecej, niestety niezhamowalismy go wtedy ale troche poddymial. teraz jest idealnie bo przy koncu obrotosciomierza nic nie dymi ani nie puszcza bakow :good: :good: :good: Jak zaczynalem zabawe z czipowaniem auta mialem ochote na jak najwiecej, 1-wszy efekt po czipie banan - teraz mnie nie rusza juz ten afn czy to 170 czy 160 koni malo i tyle, ale pali malo takze jako dupowuz super. Pozdrawiam.

ps i niestety niema jednomasu jak w podpisie (niebede sie wypowiadal kto z forum mnie wywalowal :kwasny:) jest seria sprzeglo LUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynalem zabawe z czipowaniem auta mialem ochote na jak najwiecej,

Kazdy tak zaczyna...a pozniej madrasc z wiekiem przychodzi i bardziej sie liczy bezawaryjnosc i bezobslugowosc :)

Gratki pieknie wymodelowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245d09d11c44158433c74d490bb193e9.jpg

wykres po korekcie, pompa 11 sie wysypala i wstawilem ori 10mm jak widac na korzysc kucy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...