Jump to content
IGNORED

Motostrada, opony.com , oponeo...


maciekg
 Share

Recommended Posts

Zamówiłem wczoraj oponki ze strony firmy motostrada.pl, chwilę potem dostałem podziękowanie za zakup opon od firmy oponeo, a dzisiaj dostałem wiadomosc od firmy opony.com, ze zamowienie jest realizowane :)

Jakas pralnia czy co :)

Link to comment
Share on other sites

zazwyczaj firmy które zajmują sie sprzedażą w internecie wysyłają takie informacje nie znaczy to jakaś pralnia... poprzez informacje iż "zamówienie jest realizowanie" można rozumieć że np. Oponki są kompletowane, zostały odebrane przez kuriera itp. Ale raczej pomyślałbym ze kompletują... jak wyślą to powinni przysłać @ z numerem listu przewozowego przynajmniej tak robiły firmy w których ja kupowałem fakt nie były to opony tylko inne rzeczy np. CB-Radio ale tak to mniej wiecej wygląda ja bym tam sie jakoś wybitnie nie martwił ;]

Link to comment
Share on other sites

Nic się nie bój , paczka dojdzie , będziesz zadowolony! Ja zamawiałem w opony.com i za 2 dni miałem kuriera na firmie. Jest ok. :th:

Link to comment
Share on other sites

Oponki założone, transakcja odbyła się bezproblemowo. Dziwi mnie tylko ta firma DPD, ponieważ zapłaciłem kurierowi i nie dostałem zadnego pokwitowania. W mailu jest informacja, ze faktura/paragon bedzie mozna wydrukowac ze stronki www w terminie 7 dni od otrzymania towaru.

Link to comment
Share on other sites

Dostaniesz od nich maila z linkiem do Twojej faktury, następnym razem przeczytaj warunki umowy , tam wszystko pisze co i jak. pozdro :tongue4:

Link to comment
Share on other sites

Dostaniesz od nich maila z linkiem do Twojej faktury, następnym razem przeczytaj warunki umowy , tam wszystko pisze co i jak. pozdr

Zgadza się. Podgląd faktury / paragonu zostanie udostępniony w ciągu 7 dni roboczych od momentu odebrania towaru. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...