Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Motostrada, opony.com , oponeo...


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem wczoraj oponki ze strony firmy motostrada.pl, chwilę potem dostałem podziękowanie za zakup opon od firmy oponeo, a dzisiaj dostałem wiadomosc od firmy opony.com, ze zamowienie jest realizowane :)

Jakas pralnia czy co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj firmy które zajmują sie sprzedażą w internecie wysyłają takie informacje nie znaczy to jakaś pralnia... poprzez informacje iż "zamówienie jest realizowanie" można rozumieć że np. Oponki są kompletowane, zostały odebrane przez kuriera itp. Ale raczej pomyślałbym ze kompletują... jak wyślą to powinni przysłać @ z numerem listu przewozowego przynajmniej tak robiły firmy w których ja kupowałem fakt nie były to opony tylko inne rzeczy np. CB-Radio ale tak to mniej wiecej wygląda ja bym tam sie jakoś wybitnie nie martwił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie bój , paczka dojdzie , będziesz zadowolony! Ja zamawiałem w opony.com i za 2 dni miałem kuriera na firmie. Jest ok. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki założone, transakcja odbyła się bezproblemowo. Dziwi mnie tylko ta firma DPD, ponieważ zapłaciłem kurierowi i nie dostałem zadnego pokwitowania. W mailu jest informacja, ze faktura/paragon bedzie mozna wydrukowac ze stronki www w terminie 7 dni od otrzymania towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz od nich maila z linkiem do Twojej faktury, następnym razem przeczytaj warunki umowy , tam wszystko pisze co i jak. pozdro :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz od nich maila z linkiem do Twojej faktury, następnym razem przeczytaj warunki umowy , tam wszystko pisze co i jak. pozdr

Zgadza się. Podgląd faktury / paragonu zostanie udostępniony w ciągu 7 dni roboczych od momentu odebrania towaru. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...