Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] 2.0TFSI by MR-Motors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, kiedy z moim tam podjeżdżać? :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, kiedy z moim tam podjeżdżać? :gwizdanie:

Lepiej zadzwoń i się umów sąsiad ( fon w podpisie Witka ) :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, kiedy z moim tam podjeżdżać? :gwizdanie:

Lepiej zadzwoń i się umów sąsiad ( fon w podpisie Witka ) :gwizdanie:

Trzeba będzie niedługo :kox:

Opublikowano

200PS TFSI jak i inne silniki dziela sie na dobre i kiblowate - kiblowate maja po 200PS na hamowni a dobre po 220PS.

Z kiblowatych robi sie 245-250PS a z takich dobrych ok. 260PS na seryjnej mechanice.

Pozdrawiam.

A jak z 1.8T, chodzi mi głównie o tiptronic, bo niedługo zakładam większą suszarę i zastanawiam się czy są jakieś granice. Silnik zniesie dużo - wiadomo, ale co ze skrzynią, na ile można sobie pozwolić z seryjnych 170KM z quattro+5 biegowy tiptronic? Sorry za OT.

Opublikowano
  • Autor

Jak sobie ośka radzi z taką mocą? Na mokrym to chyba stoisz w miejscu :wink4:

Te 260 KM jest do opanowania w ośce. Pewnie, że jak wciśniesz gaz do oporu to tej mocy nie przeniesie i w tym momencie górą Q. Jak przesadzisz z gazem to ESP daje o sobie znać, więc ruszyć się da :). Do strzału z kreski się nie nadaje, ale do spokojnej jazdy tak :evil: W ośce na straty w napędzie odpada jakieś 40 KM w Q jest to już 70 KM.

To wersja DTM, seria 220PS.

Moja A4 to zwykła wersja nie DTM (DTM tylko w sedanie), dlatego napisałem "prawie jak DTM". Moc podobna a moment w serii wyszedł max 330 Nm to nawet lepiej niż w DTM (seria 300 Nm)

Opublikowano

Jak sobie ośka radzi z taką mocą? Na mokrym to chyba stoisz w miejscu :wink4:

Te 260 KM jest do opanowania w ośce. Pewnie, że jak wciśniesz gaz do oporu to tej mocy nie przeniesie i w tym momencie górą Q. Jak przesadzisz z gazem to ESP daje o sobie znać, więc ruszyć się da :). Do strzału z kreski się nie nadaje, ale do spokojnej jazdy tak :evil: W ośce na straty w napędzie odpada jakieś 40 KM w Q jest to już 70 KM.

To wersja DTM, seria 220PS.

Moja A4 to zwykła wersja nie DTM (DTM tylko w sedanie), dlatego napisałem "prawie jak DTM". Moc podobna a moment w serii wyszedł max 330 Nm to nawet lepiej niż w DTM (seria 300 Nm)

jaki przebieg miał samochód w momencie robienia chipa?

Opublikowano
  • Autor

Jakieś 90 tkm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tbenzyna coraz bardziej zaskakuje przebiegami KM/Nm... :kox: :drool: :PB98:

Opublikowano

No wykresik ładny :good: nie ma to jak turbo benzyna :evil:

Opublikowano

Modzik ładnie wyszedł, z chęcią bym porównał to z moim diezlem :D

Opublikowano

No to ustawka na kresce i wtedy bedziecie wiedziec ktory szybszy :decayed: sory za :offtopic:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czy to twoje TFSI jest opisane na stronie MR-MOTORS czy jakies inne?[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 21:46_________________________________________________P.S. wykresik bardzo mi sie podoba :) tez nie moge sie doczekać czipsa w moim TFSI ale aktualnie kasy brak :(

Opublikowano
  • Autor

Na stronie MR-Motors przedstawione jest inne B7. U siebie mam tylko zrobioną modyfikację softu, mechanika seria.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.