Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Filtr cząstek stałych


emilss

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja wiem Panowie po usunięciu fizycznie filtra w samochodzie mogą zgasnąć wszystkie lampki ale procedura sprawdzająca zaczyna się po przejechaniu około 500 km. jeżeli nie wyłączy się w kompie tego schematu ! samochód znowu nie będzie pracował poprawnie będzie dodawał paliwa do oczyszczenia filtra którego nie ma !! itd . co do ceny usługi proponuje dogadać się indywidualnie bo można załatwić to taniej niż 2000! Dynosoft !! goście są wykształceni i wiedzą co robią po za tym jak się coś nie uda to nie umywają rączek !!

http://www.filestube.com/esEKetQNDckvDMXWPM8u7l/A-S-30-2010.html

Spory artykuł o filterkach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procedura sprawdzająca zaczyna się po przejechaniu około 500 km. jeżeli nie wyłączy się w kompie tego schematu ! samochód znowu nie będzie pracował poprawnie

Czytaj ze zrozumieniem, pisałem, że program został zmieniony.

Od czasu napisania pierwszego postu jeżdżę z usuniętym filtrem i nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżo po usunięciu filtra DPF .Historia podobna jak u większości ....Moje Audi ma przekulane 190 tyś km

Diagnoza filtr zapchany w 85% Auto przeszło w tryb awaryjny Wizyta w ASO 250 zł wydane lekkomyślnie panowie jedyne co zrobili to zgasili kontrolkę świec żarowych i co prawda wyrwali auto z trybu awaryjnego ale po kilku godzinach autko zaczęło mulić.Jedyny pozytyw ASO Szczecin to fajne dziewczyny tam pracujące . :tongue4:

Po usunięciu filtra auto wyraźnie odżyło nie za uwarzyłem aby mocniej kopciło spalanie raczej w normie.......Mam zamiar wybrać się na kontrolę emisji spalin bo zastanawiam się jak będzie przy przeglądzie okresowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...