Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVV] Problem po złym włożeniu bezpiecznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

od kilku dni posiadam Audi a4 b5

z silnikiem 1.8 125 km

Mam mały problem... sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i nie wiem jak to zrobiłem żle wlozyłem bezpiecznik od pompy paliwa..

Autko nie chcialo odpalic [ wiadomo bezpiecznika nie bylo ].. potem doszedlem do tego ze tak moglem zrobic ..

Wlozylem bezpiecznik na swoje miejsce i od tamtego czasu mam dziwne zachowanie auta..

dziwnie go szarpie na 1rwszym i 2gim biegu..jakby mu moc zabierało..

wiecie co to moze byc? myslalem zeby wybrac sie na komputer bo mogl sie jakis bład pojawic

Pozdrawiam

Opublikowano

Mam mały problem... sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i nie wiem jak to zrobiłem żle wlozyłem bezpiecznik od pompy paliwa..

Jak można źle włożyć bezpiecznik?

Opublikowano
  • Autor

po prostu wlozyłem jeden slot wyzej..bo tam miałem wolny..

wracajac do tematu... co to może byc ?

Opublikowano

po prostu wlozyłem jeden slot wyzej..bo tam miałem wolny..

wracajac do tematu... co to może byc ?

Ale to nie ma znaczenia jeśli był wolny to nie powinno być tam jakiś styków. Po drugie pewnie jak wyjmowałeś bezpieczniki to rozłączyłeś obwód i dlatego masz jakieś problemy, bo coś się mogło rozregulować np. przepustnica ale nie musi. Pierwsza rzecz to podłącz do VAG-a.

Opublikowano
  • Autor

no to nic... trzeba udac sie na komputer...

Opublikowano

Często różne dziwne przypadłości mijają po odłączeniu na chwilę akumulatora.

Opublikowano
  • Autor

pokazało 2 błedy

sterownika silnika i cos z przepływomierzem

zostały wykasowane ale po od;aneniu przewyplomierz został

jest lepiej ale zobacze na zimnym silniku bo z rana to tragedia

Opublikowano

Jeżeli został błąd przepływomierza to należało by go zaadaptować jak to zrobić jest opisane na forum

Opublikowano
  • Autor

mozesz podac link do strony ? bo nie moge znalesc

byłbym wdzieczny

Opublikowano

Jeżeli został błąd przepływomierza to należało by go zaadaptować jak to zrobić jest opisane na forum

przepływomierza sie nie adaptuje.

Opublikowano
  • Autor

wiec tak

problem sie nasilil... obroty szaleja..

na zimnym silniku sie dlawi... przerywa.. trzeba mu depnac zeby poszedl

Opublikowano

Przepustnica do adaptacji nie przepływomierz tu mnie dobrze poprawił endriuu ale to z rozpędu czasami się tak napisze :doh1:

Opublikowano
  • Autor

myslisz ze to bedzie to ?

Opublikowano

Tak myślę ale podłącz VAG-a i będzie wiadomo

Opublikowano
  • Autor

sprawa rozwiazana

brak napiecia w przepływomierzu...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak sobie poradziles z tym brakiem napiecia... bo dzis bylem na kompie i mam ten sam problem mianowicie brak napiecia przepływomierza..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.