Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE AHF] Ocena logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o ocenę logów, znajomy oddał turob do regeneracji i nadal ma notlauf. Wydaje mi się po zamacaniu że sztanga ma zbyt krótki skok.

błąd:

1 BLEDY !!

17965 - Regulacja cisnienia doladowania -przekro. granica

35-10 - - - Sporadyczny!

oto logi:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/koczyk_wacek_10891.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/koczyk_wacek_10892.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/koczyk_wacek_10893.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/koczyk_wacek_10894.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/koczyk_wacek_10895.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/koczyk_wacek_10896.html

pozdrawiam :)

Opublikowano

Zdemontuj turbo i wyczysc VTG... auto odzyje...

Opublikowano

z logu wynika, że turbo chyba nie przeszło regeneracji a nawet zwykłego czyszczenia, jeśli było oddane kompletne wraz z siłownikiem podciśnieniowym to nawet nie zostało sprawdzone ani rozebrane. Chyba, że znajomy pochrzanił wężyki podciśnieniowe i powpinał je do elektrozaworu N75 odwrotnie - wtedy przy sprawnie działającej zmiennej geometrii i siłowniku podciśnieniowym ciągle będzie pokazywać przeładowanie tak jak na logu 011.

Opublikowano
  • Autor

Zdemontuj turbo i wyczysc VTG... auto odzyje...

turbo bylo w regeneracji koszt 900zl ma gwarancje itp ale nadal jest lipa, geometria chodzi bo nawet sciagalem regulator z zawleczki i gemetria chodzi leciutko ale wydaje mi sie ze moze byc regulator zle ustawiony bo przy innych turbo robi o wiele wiekszy skok regulator od gruszki potocznie zwana sztanga, weze sa dobrze podpiete od gruszki od spodu idzie z tego co pamietam na dolny przewod bialy n75 jeden cienki na gore no i od tylu jeden waz ... sprawa jest nieco dziwna .... mamy gdzies na forum jakas porade na temat regulacji sztangi bo turbo znowu wyciagac ....

Opublikowano

problem tkwi w turbo

-nikt jej nie dotknal

-zle zlozyl

-sztanga zle skrecona [malo prawdopodobne ale moze ...]

badz podcisnieniach

-zle podpiete

nic innego sie tutaj nie wymysli ....

Opublikowano

jeśli dźwignia zmiennej geometrii na turbinie chodzi swobodnie w pełnym zakresie a sztanga ma opory przy wsuwaniu i wysuwaniu z gruchy to znakiem tego nikt tego nie sprawdził a wtedy w środku grucha będzie zardzewiała i będzie blokować ruch sztangi - to już nie świadczy dobrze o regeneracji a raczej o tym kto ją robił. Możliwe też, że ktoś źle ustawił pierścień sterujący dźwigienkami łopatek zmiennej geometrii podczas składania turbo.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzieki sztomel to co mowisz tez mialo miejsce dlatego ten co to regenerowal dal nowa gruszke druga i sam ja kazalem mu zakladac efekt taki sam, twierdzi ze ma swietnego komputerowca ktory to ustawi .... sprawdze jeszcze raz wszystkie wezyki a jak nie to regenerator niech to jeszcze raz robi pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:17_________________________________________________pomogla wymiana gruszki + regulacja sztangi auto jezdzi znowu pieknie temat zamkniety :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.