Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK no to sobota godz 18 potwierdzac obecnosc.

Opublikowano

Myśle że 90% bede

Opublikowano

bede

Opublikowano

1.cosmos7

2. rafalw80

wpisywac sie!!

Opublikowano

1.cosmos7

2. rafalw80

3.krystian821

wpisywac sie!!

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

1.cosmos7

2. rafalw80

3.krystian821

wpisywac sie!!

Opublikowano

No panowie, ja juz wiem, ze bede na 100% wiec mam nadzieje, ze reszta dopisze??!!

Opublikowano
1.cosmos7

2. rafalw80

3.krystian821

wpisywac sie!!

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

1.cosmos7

2. rafalw80

3.krystian821

4. greg24

wpisywac sie!!

jak pod trapezem to moge podjechac bo i tak tam stoje :)

Opublikowano

...a, że tak zapytam, to było na 18 co nie??

Opublikowano
...a, że tak zapytam, to było na 18 co nie??

tak o 18 pod trapezem:-)

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

...a, że tak zapytam, to było na 18 co nie??

tak o 18 pod trapezem:-)

Opublikowano

no to gitarka gra :)

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 15:40 ----------

chłopaki jutro o 16.45 wyjezdzam więc widzimy sie okolo 20lipca :)

mam nadzieje ze te logi dostane :P bo jak widze narazie cisza a jak wroce bede grzebac i jesli mozna to prosze o pamiec :)

pozdrawiam i do milego

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

chłopaki jutro o 16.45 wyjezdzam więc widzimy sie okolo 20lipca :)

mam nadzieje ze te logi dostane :P bo jak widze narazie cisza a jak wroce bede grzebac i jesli mozna to prosze o pamiec :)

pozdrawiam i do milego

Opublikowano

koledzy ja się pisze na kolejny raz bo tzn razem nie wydało mi. Pozdrawiam:)

Opublikowano

zapraszamy zapraszamy :) miło będzie kogoś nowego zobaczyć :)

Opublikowano
koledzy ja się pisze na kolejny raz bo tzn razem nie wydało mi. Pozdrawiam:)

Ja też, tylko czekam na wydanie prawo jazdy :nabijasie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

krystian ,tak sobie dziś przegladam allegro i co widze sprzedajesz audi, nic sie nie chwaliłes ostatnio na spocie że chcesz sprzedać

Opublikowano

bo jeszcze nie mialem takich planow

Opublikowano

tyle grzebania i co dalej :) jakies plany :D ? 3.0tdi :D ?

Opublikowano

i Co koledzy szykuje się jakiś spocik w najbliższym czasie??

Opublikowano

pesik87, Widziałem Cię już nie raz na Wschowie :)

Opublikowano

jest ktoś na forum z moich okolic?

Opublikowano

jerka jeden kolega kościan kolejny i wieszkowo koło krzywinia ja :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.