Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raz się spotkamy to się przekonasz :)

Opublikowano

a masz afn czy 1z?

Opublikowano

AFN oczywiście ;p

Opublikowano

wy sie wkoncu chlopaki pokazujcie jak sie zapowiadacie bo 30minut siedzialem w aucie po czym mlody wlecial na 10minut i na tym sie skonczylo

a ty mlody obniz lampe od strony pasazera bo jak jechales za mna to jurde masakra jest albo odrobine obydwie obniz i bedzie dobrze, ja tez mam +100 na mijania ale nikogo nie raze bo wiem jak to wkurza a efektu poza swieceniem w niebo czy znaki nie ma :P

Opublikowano

Grzesiu, Ty ten głośnik nadal potrzebujesz? :D

Opublikowano

jawor w tym wątku chociaż nie handluj hehe

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

patryk to czasem mogę dostać baty ne ciebie

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

wy sie wkoncu chlopaki pokazujcie jak sie zapowiadacie bo 30minut siedzialem w aucie po czym mlody wlecial na 10minut i na tym sie skonczylo

a ty mlody obniz lampe od strony pasazera bo jak jechales za mna to jurde masakra jest albo odrobine obydwie obniz i bedzie dobrze, ja tez mam +100 na mijania ale nikogo nie raze bo wiem jak to wkurza a efektu poza swieceniem w niebo czy znaki nie ma :P

hehe mam już ustawione pod gleba :) wtedy będzie ok:) a tak serio to muszę poprawić stacje kontroli bo tak dobrze mi ustawili

Opublikowano

teraz nie bede grzebac bo jest zimno i nie ma sensu rozbierac boczka jak nie bede dokanczac wygluszenia wiec miej w uwadze ze bede go chcial :)

Opublikowano
AFN oczywiście ;p

to kiedy sie widzimy:P:P

Opublikowano

Biznes is biznes, nawet tutaj można pohandlować :grin:

Grzesiu, dla Ciebie się zawsze jakiś głośnik znajdzie :decayed:

Opublikowano
AFN oczywiście ;p

to kiedy sie widzimy:P:P

Młoody nie żartuj sobie ze mnie ;d

w ciągu tygodnia pracuję,a w weekend jadę do Wrocławia , może będziesz ;d?

Opublikowano

coś ty patryk nie żartuje sobie:) hehe a co tam jest we wrocku?

Opublikowano

Moja uczelnia ;) pytam czy przy okazji Cię tam nie znajdę, bo do PGS się nie wybieram ;d

Opublikowano

nie nie nie nie :P nie ucze sie jak na razie hihi chociaz miałem plany isc na poli bude do leszna ale nie wydalo w tymroku:/

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

nie kiedy bywam w miejskiej gorce. mozy bys podlecial kiedys jak bede:P

Opublikowano

Może tak zamiast pokryjomu się stykać.. autami, to weźmiecie się za organizację jakiegoś większego spota? :grin: Chyba każdy ma jakiegoś kumpla czy coś, co też się wozi A4 i by wpadł? :D Każdy przyprowadza nowego osobnika i robi się spora gromadka :D

Opublikowano

Młoody, a mówi Ci coś Quattro Pub ;d?

Opublikowano

no to dali ustalic jakis termin i bysmy skoczyli na kawe :P:decayed:

ja proponuje najpierw to aby chętni co by przyjechali sie tu wpisali do np 25 tj niedziela. i wtedy ustalimy jakis termin dogodny dla kazdego.:grin:

Opublikowano
no to dali ustalic jakis termin i bysmy skoczyli na kawe :P:decayed:

ja proponuje najpierw to aby chętni co by przyjechali sie tu wpisali do np 25 tj niedziela. i wtedy ustalimy jakis termin dogodny dla kazdego.:grin:

To ja odpadam.. Nie lubię kawy :dontknow:

:polew::polew:

Opublikowano
Młoody, a mówi Ci coś Quattro Pub ;d?

chyba na wylocie w kierunku ostrowa dobrze mysle???

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

no to dali ustalic jakis termin i bysmy skoczyli na kawe :P:decayed:

ja proponuje najpierw to aby chętni co by przyjechali sie tu wpisali do np 25 tj niedziela. i wtedy ustalimy jakis termin dogodny dla kazdego.:grin:

To ja odpadam.. Nie lubię kawy :dontknow:

:polew::polew:

no to herbate:grin:

chyba ze wolisz cos mocniejszego

:wink:

Opublikowano
Młoody, a mówi Ci coś Quattro Pub ;d?

chyba na wylocie w kierunku ostrowa dobrze mysle???

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

no to dali ustalic jakis termin i bysmy skoczyli na kawe :P:decayed:

ja proponuje najpierw to aby chętni co by przyjechali sie tu wpisali do np 25 tj niedziela. i wtedy ustalimy jakis termin dogodny dla kazdego.:grin:

To ja odpadam.. Nie lubię kawy :dontknow:

:polew::polew:

no to herbate:grin:

chyba ze wolisz cos mocniejszego

:wink:

Ta i przyjadę autobusem do Was :grin::grin:

Herbata wystarczy :naughty:

Opublikowano

jak masz połączenie to nawet tramwajem mozesz:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.