Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmobilizujcie dupska i dalej :wink: Jutro nigdzie się nie wybieram :)

Opublikowano

no ale dzis mlody nie przyjedzie bo lusterka bede mial dopiero jutro :D a 2 razy z pepowa to k**wa o wiele dalej jak ze wschowy raz :D

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

z reszta dogadaj sie jawor z mlodym bo ja i nowy kolega jestesmy na miejscu wiec to kwestia ubrania sie i podjechania

czekam na decyzje

Opublikowano

Jutro 19sta bedzie nas 4 jak sie nikt nie pomarze:)

Opublikowano

Chłopaki, za***ista organizacja : ) Cały plan dnia sobie ustawiasz pod spota na 19:00, informujesz wszystkich znajomych w A4'kach, zgaduje się z kumplem itp, a tu sobie spota przesuwają :facepalm:

Już mi się odechciało :hi:

Opublikowano

no to robimy dziś. A z greg się kiedyś indziej spotkamy i zrobimy interes pasuje?

Opublikowano

to dzis robimy a lusterka beda od jutra w lesznie i przy okazji je zgarniesz ok?

Opublikowano
:glupek2:
Opublikowano

wal se wal po glowie za to ze ostatnio dales ciala

wiec ostatecznie pytam kto bedzie

ja bede

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

mlody tez bedzie bo napisal mi esq

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

wojtas to dzis wbijaj

potwierdz ze bedziesz i juz nas 3 jest napewno

czekam na jawora bo mlotek walacy w glowe nie oznacza dla mnie ze jednak przyjedziesz

Opublikowano

No to dziś, ogień chłopaki ;]

Opublikowano

spontan totalny :decayed:

Opublikowano

Będę będę :glupek2:

:polew:

Opublikowano

ok to panowie do zobacznia :D

pod wejsciem pewnie bedzie malo miejsca ale gdzies tam bede krazyc :D

Opublikowano

Za mandaty z podróży na 19:00 do Leszna płaci Grzesiu :decayed:

Opublikowano

mloody_s-line wrzuć fotki:D

Opublikowano
20121126375.jpg
Opublikowano

i spocik udany:) narazie jedną marna fota. Resztę wrzuce jutro

2012_11_26_003.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Ja pojechałem na myjkę.. Auto umyte co prawda, jest lepiej niż było, ale d*py nie urywa. Chciałem założyć nowe wycieraczki od razu, pół godziny sterczałem i nie założyłem, mówię, cofnę się do Was i mi Grzegosław założy, a tu już Was nie ma :decayed:

Opublikowano
Za mandaty z podróży na 19:00 do Leszna płaci Grzesiu :decayed:

a stały te qrwy na wylocię na gostyn koło stacji paliw ale zdażylem wyhamować :decayed:

Opublikowano

haha :D

a co do wycieraczek :P dałbym rade XD

---------- Post dopisany 27-11-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 22:56 ----------

:D

czajcie goscia z Audi :D

Pościg polskiej policji za Audi [ MaxHumor.pl ] - YouTube!

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

mlody na pokazie agro takie tez maja :D ?? ogarnij jaka moc:grin::grin:

traktor racing volvo terror - YouTube! :polew:

Opublikowano

t5o jest lepsze:D:decayed:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

[/color]mlody na pokazie agro takie tez maja :D ?? ogarnij jaka moc:grin::grin:

traktor racing volvo terror - YouTube! :polew:

no niestety takiego czegoś nie było:D hehe dobre

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

no i obiecane foty:P

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

P1010628.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

P1010629.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

spot 26.11.12r - Motoryzacja - Fotosik.pl

foty w albumie:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.