Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

bede na 100%.. vaga tez wezme.. pod tesco tak?? zebym nie jezdzil calego miasta i szukal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede na 100%.. vaga tez wezme.. pod tesco tak?? zebym nie jezdzil calego miasta i szukal..

Lecim razem?

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Czyli Tesco - 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz bede predzej w lesznie.. bede na tesco o 19.15 max..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz bede predzej w lesznie.. bede na tesco o 19.15 max..

No ok :smutas:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

No Panowie, a teraz proszę o recenzję w temacie :grin:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajl-audik-1-8t-quattro-180km-poczatek-nowej-historii-260407/

:quattro:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

BTW. Co do kreski z wojthass'em to trochę brakło do moich 180'ciu :decayed: Nie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była, była :) Dobrze ze jawor nie ma jeszcze w gazie bo nie lubie tego zapachu;p

:lol1:

:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. to ladnie.. ja jak mnie Jawor przewiozl to juz mysle o jakims programie do mojego.. bo w drodze powrotniej do domu to zalamany bylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ruszylem za wami to widzialem ze lekki poslizg byl i w sumie nie miales szans na starcie :D bo kola jednak z Q nie maja szans :) ale ogolnie fajnie idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero widze, że w Lesznie też się cos dzieje..Panowie dajcie znać jak zorganizujecie następnego spota..jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie wpadne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze nie mamy :) jest nas juz 7 a z toba 8 wiec mysle ze juz jakas fajna ekipa sie tworzy :banan:

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

czajcie to chlopaki jakbyscie mieli jakies wyprawki hahaha Rumuński Lakiernik - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. dobre.. juz wiem jak pomaluje moj przedni zderzak...lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,łukasz patrzyłem w etce i teoretycznie trójkaty w b5 i w b6 sa takie same,przy nastepnej okazji spróbujemy jeszcze raz na spokojnie go przymierzyc.

Kurde szkoda że zwinałem sie w ta niedziele wczesniej takie atrakcje mnie omineły

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,łukasz patrzyłem w etce i teoretycznie trójkaty w b5 i w b6 sa takie same,przy nastepnej okazji spróbujemy jeszcze raz na spokojnie go przymierzyc.

Kurde szkoda że zwinałem sie w ta niedziele wczesniej takie atrakcje mnie omineły

Pozdr

Następnym razem wezmę ze sobą cały asortyment trójkątów, sztuk 4. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...