Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpadnijcie do leszna :D Moze ze u was tez jest duzo miejsca to ja wpadne ;]

Opublikowano
Wpadnijcie do leszna :D Moze ze u was tez jest duzo miejsca to ja wpadne ;]

Znajdzie się :decayed:

Ale ja nie mam auta bo się przekłada :facepalm:

Opublikowano
Wpadnijcie do leszna :D Moze ze u was tez jest duzo miejsca to ja wpadne ;]

Znajdzie się :decayed:

Ale ja nie mam auta bo się przekłada :facepalm:

zanim sie przelozy to juz pewnie po sniegu bedzie.. heh..

Opublikowano

Jawor jak bys miał to tez kupię trójkat bo nie mam jak bedzie jakis zlot znowu

Opublikowano

za brak jakies 50zl wiec chyba warto kupic :D

Opublikowano

Mam kilka sztuk, więc możemy się jakoś dogadać :)

Opublikowano

Ja tyle samo dostalem za brak gasnicy ktora wyjalem dzien wczesniej bo mi latala w bagazniku:grin:

Opublikowano

robert jak wczoraj po filmie? Bo Auto pod kinem widziałem tam za kinem:)

Opublikowano
robert jak wczoraj po filmie? Bo Auto pod kinem widziałem tam za kinem:)

no zgadza sie bylem tam.. ale Twojego niegdzie nie widzialem.. albo malo sie wczoraj ogladalem..<zakochany> hehh

Opublikowano

hehe moim akurat nie bylem:P a stalem cztery auta dalej od twojego :grin:

Opublikowano

Zapraszam wszystkich fanów sportu z okolic do mojej miejscowości na 3. edycje 24- godzinny Rawicki Festiwal Sportu

więcej szczegółów na stronie: www.festiwalsportu.rawicz.pl oraz zapraszam do polubienia profilu na facebooku : http://www.facebook.com/rawickifestiwalsportu

Dzięki!:wink:

Opublikowano
Zapraszam wszystkich fanów sportu z okolic do mojej miejscowości na 3. edycje 24- godzinny Rawicki Festiwal Sportu

więcej szczegółów na stronie: www.festiwalsportu.rawicz.pl oraz zapraszam do polubienia profilu na facebooku : http://www.facebook.com/rawickifestiwalsportu

Dzięki!:wink:

Nie widziałem Cię na zlocie w Lesznie, zatem strzelamy fochem i nie jedziem :grin:

Opublikowano

To wyżej powinno być dobrą wymówką, troszeczkę jestem zarobiony, niestety dopiero w okresie letnim mogę obiecać poprawę :decayed:

Opublikowano

Siema panowie, dawno mnie nie było, ale nadal poganiam swoje 4 kółka :D czekam na termin kolejnego zlotu i myślę, że dam rade wpaść bez problemu. Pozdro!!

Opublikowano
Siema panowie, dawno mnie nie było, ale nadal poganiam swoje 4 kółka :D czekam na termin kolejnego zlotu i myślę, że dam rade wpaść bez problemu. Pozdro!!

Ile masz tam kucy u siebie? :naughty:

Opublikowano

242 albo 224 jakos czy cos nie pamietam ale ma naped na przod tylko i manual :D jakby co :D i witam cosmo wkoncu sie zobaczymy bo juz zapomnialem jak te twoje wyglada :D

Opublikowano
242 albo 224 jakos czy cos nie pamietam ale ma naped na przod tylko i manual :D jakby co :D i witam cosmo wkoncu sie zobaczymy bo juz zapomnialem jak te twoje wyglada :D

Szkoda, bo już chciałem na kreskę się ustawiać, a tu jak widzę, nie będzie szans :grin:

Opublikowano

no 3.0 :P

Opublikowano

Też sie bujałem wcześniej 1.8 T :D...daje rade, tutaj mam 220 kucy i 300 momentu, ale celowo wybrałem TYLKO na przód i w manualu bo jest szybsze od quattro i mniej pali. A quattro w automacie z tym samym silnikiem to w ogóle juz porażka. Powiem wam , że znaleźć własnie wersje w manualu i bez quattro jest bardzo trudno. Naszukałem sie troche. Robie setke poniżej 7 s wiec nie jest źle, ale mogło by byc lepiej. Pozdro...:)

Tak jeszcze wracając do mojej ex A4 miałem tam 150 KM, ale tez bez quattro i wiem, ze quattro wpierdziela sporo mocy, także różnica 150 KM bez Q. spokojnie może konkurowac z 180 zQ. :)

Opublikowano

Spocik w niedziele?

Puszczam liste:

1.wojthass

2.

3.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.