Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadnijcie do leszna :D Moze ze u was tez jest duzo miejsca to ja wpadne ;]

Znajdzie się :decayed:

Ale ja nie mam auta bo się przekłada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnijcie do leszna :D Moze ze u was tez jest duzo miejsca to ja wpadne ;]

Znajdzie się :decayed:

Ale ja nie mam auta bo się przekłada :facepalm:

zanim sie przelozy to juz pewnie po sniegu bedzie.. heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle samo dostalem za brak gasnicy ktora wyjalem dzien wczesniej bo mi latala w bagazniku:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert jak wczoraj po filmie? Bo Auto pod kinem widziałem tam za kinem:)

no zgadza sie bylem tam.. ale Twojego niegdzie nie widzialem.. albo malo sie wczoraj ogladalem..<zakochany> hehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich fanów sportu z okolic do mojej miejscowości na 3. edycje 24- godzinny Rawicki Festiwal Sportu

więcej szczegółów na stronie: www.festiwalsportu.rawicz.pl oraz zapraszam do polubienia profilu na facebooku : http://www.facebook.com/rawickifestiwalsportu

Dzięki!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich fanów sportu z okolic do mojej miejscowości na 3. edycje 24- godzinny Rawicki Festiwal Sportu

więcej szczegółów na stronie: www.festiwalsportu.rawicz.pl oraz zapraszam do polubienia profilu na facebooku : http://www.facebook.com/rawickifestiwalsportu

Dzięki!:wink:

Nie widziałem Cię na zlocie w Lesznie, zatem strzelamy fochem i nie jedziem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyżej powinno być dobrą wymówką, troszeczkę jestem zarobiony, niestety dopiero w okresie letnim mogę obiecać poprawę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie, dawno mnie nie było, ale nadal poganiam swoje 4 kółka :D czekam na termin kolejnego zlotu i myślę, że dam rade wpaść bez problemu. Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie, dawno mnie nie było, ale nadal poganiam swoje 4 kółka :D czekam na termin kolejnego zlotu i myślę, że dam rade wpaść bez problemu. Pozdro!!

Ile masz tam kucy u siebie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

242 albo 224 jakos czy cos nie pamietam ale ma naped na przod tylko i manual :D jakby co :D i witam cosmo wkoncu sie zobaczymy bo juz zapomnialem jak te twoje wyglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

242 albo 224 jakos czy cos nie pamietam ale ma naped na przod tylko i manual :D jakby co :D i witam cosmo wkoncu sie zobaczymy bo juz zapomnialem jak te twoje wyglada :D

Szkoda, bo już chciałem na kreskę się ustawiać, a tu jak widzę, nie będzie szans :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie bujałem wcześniej 1.8 T :D...daje rade, tutaj mam 220 kucy i 300 momentu, ale celowo wybrałem TYLKO na przód i w manualu bo jest szybsze od quattro i mniej pali. A quattro w automacie z tym samym silnikiem to w ogóle juz porażka. Powiem wam , że znaleźć własnie wersje w manualu i bez quattro jest bardzo trudno. Naszukałem sie troche. Robie setke poniżej 7 s wiec nie jest źle, ale mogło by byc lepiej. Pozdro...:)

Tak jeszcze wracając do mojej ex A4 miałem tam 150 KM, ale tez bez quattro i wiem, ze quattro wpierdziela sporo mocy, także różnica 150 KM bez Q. spokojnie może konkurowac z 180 zQ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...