Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos potrzebuje zebym zabral jakies czesci na zlot do B5 i uwaga, takze B6, to napiszcie smsa 667 83 83 64

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek sory za tą klape..:facepalm: ale wiesz już że idzie ją zamknąć przez wewnętrzyny uchwyt :decayed:

A co do zdjęcia, ładnie się prezentują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klapą to luzik :wink: Ciekawe czy trójkąt mam ten sam :decayed:

Trochę było zamieszania z tymi trójkatami ,wiec do końca nie możesz być pewien :smiley:. Żartuje oczywiście

Łuki jeszcze raz wielkie dzieki za trójkat,po bawiłem się trochę i pasuje jak by od zawsze tam był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde i przeoczyłem zlocik ... następnym razem się pisze :)

teraz jak sie robi cieplo to spoty można organizować częściej..:smiley: im więcej nas będzie tym lepiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

jestem nowym uzytkownikiem a4 w waszym rejonie;)

rowniez pisze sie na nastepny spocik ;) chetnie zapoznam sie z waszymi doswiadczeniami, wyslucham rad no i poznam nowych ludzi ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a witamy :D pisz do młodego bo jest z twoich okolic i zawsze mozecie razem jechac :D bedzie raźniej :D pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mysle, że można częściej robic nasze spoty, zwłaszcza dlatego, że każdy coś tam potrafi zmajstrować. Ja osobiście chetnie zgłebie temat jak kolega nerwos zrobił sobie diody przy posdufitce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mysle, że można częściej robic nasze spoty, zwłaszcza dlatego, że każdy coś tam potrafi zmajstrować. Ja osobiście chetnie zgłebie temat jak kolega nerwos zrobił sobie diody przy posdufitce;)

Tomek sprawa jest prosta, musisz najpierw kupić diody ambiente o nr: 8E0 919 063 A np tu: GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

pozniej np według tego schematu: http://www.dragonflux.co.za/filebin/2009-06-17/Ambient_LED_Install.pdf

kwestia tylko wywiercenia 2ch otworów małym wiertełkiem np fi7 i podłączenia zakupionej lampki, wszystko pasi plug&play

mozemy wykonać montaż na następnym spocie jakby co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...