Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

w niedziele w boszkowie bede;D to mozna i w Boszkowie sie spotkac jak sie wybieracie;) albo piatek w lesznie?? w godz. popoludniowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a k**wa gorąco jak .... i ostatnie egzaminy mam w weekend a pozniej 5 dni wolnego i wyjezdzam do Frabji i wracam na poćzatku sierpnia wiec moze sie spotkajmy jakos kiedys :D bo pozniej mnie nie bedzie 5 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne :)

mi pasuje pon :0 i osieczna :D ale w ktorym miejscu? bo ja tylko na rynku parkuje i zbuta ide na plaze zawsze XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo po pracy kazdy znajdzie chwile a w weekendy zazwyczaj kazdy ma cos zaplanowane gdzies wyjezdza spotyka sie z rodzina czy cos i nigdy nie ma tyle osob co w tygodniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze chetnie,niestety w poniedziałek nie dam rady,mam spotkanie którego nie dam rady przełożyć,ale gdyby co to od wtorku pasuje mi już codziennie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

troszkę z innej beczki -gdzie w lesznie, rawiczu lub okolicy znajdę najazd-kanał ogólnodostępny tak bym wjechał z naszym dość niskim prześwitem 12cm.

Znalazłem 2 w Lesznie ale tak strome, że auto zahaczy nim wjadę na górę.

Chcę sprawdzić poziomo oleju skrzyni biegów.

....a na spotkanie też chętny jestem ale godziny wieczorne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam macie może osłonę maskownicy do głośnika tył audi a4b5 sedan na sprzedaż

---------- Post dopisany 13-07-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 14:40 ----------

ynos w Bojanowie jest najazd w szkole rolniczej

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

ynos w Bojanowie jest najazd w szkole rolniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę w poniedziałek czy wjadę tam naszym zawieszeniem. Dzięki.

Bo ten co znalazłem na Al. Krasińskiego, to by przydało się boschk'ą potraktować, a potem młotem pneumatycznym - progi porobili jak dla traktorów....:)

Dziś byłem w PZMocie i chciałem zapłacić za wjazd na kanał i się nie zgodzili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ynos jak chciałeś zapłacić za wjazd na kanał w warsztacie to możesz wjechać do mojego szefa na warsztat on ci pozwoli jak będzie wolne miejsce ale dopiero od poniedziałku bo teraz na urlop pojechał. Warsztat znajduje się w Zaborowie przy cmentarzu jak będziesz chciał to podam ci nr tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor zalatwisz mi ta kratke pod lampa od strony kierowcy?? wiesz tam gdzie normalnie siedza przeciwmglowe swiatla... daj znac ile za nia chcesz :D nie wazne z kad bedzie XD ale ma pasowac i tyle :P i do tego ten guzik od awaryjnych bym prosil do przedlifta napisz ile za to chcesz :D ja wracam za 2tygodnie do Polski i musze to miec zalatwione :) mam nadzieje ze dasz rade :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...