Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że tyle dni tu nie zaglądałem , nie dał bym wczoraj tak :drunk:. Po woli wracam do życia , ale na kierowanie autem sie dzis nie zdecyduje,ale na nastepny spot sie pisze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba nie wypaliło ...byliśmy z kumplem 18.30 ... trzy razy parking objechany i nikogo nie zastaliśmy. No chyba że już było po spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to kiepsko szukałes kolego. Byłem ją z jaworem i staliśmy tuż przy wjeździe na parking.

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

jutro wieczorem wrzuce foto bo jedną zrobiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przy wjeździe na przeciwko Praktikera stały dwie b5 w Avancie obok siebie. Jedna srebrna jedna ciemna na PGS nie pamiętam koloru. Ale nikogo tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktynie przy wjeździe na przeciwko Praktikera stały dwie b5 w Avancie obok siebie. Jedna srebrna jedna ciemna na PGS nie pamiętam koloru. Ale nikogo tam nie było.

Jedna sedan, druga avant ;) I upierdzielone jakby kto nimi pole oral :)

O 18:30 bylismy juz w galerii. Czuz robic we dwoch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie upierdzielone były ;) ...no i może sedan to był ...szukaliśmy z Badboy'em po całym parkingu i co rajka to jakaś a4 się znalazła wiec trudno było spamiętać czy sedan czy avant ;) Szkoda że tak słabo wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie upierdzielone były ;) ...no i może sedan to był ...szukaliśmy z Badboy'em po całym parkingu i co rajka to jakaś a4 się znalazła wiec trudno było spamiętać czy sedan czy avant ;) Szkoda że tak słabo wyszło.

foto z spotu niedzielnego:D

http://imageshack.com/a/img580/75/vz95.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu cosmo jakies mody :D ??

Witam, mody mody :) Projekt skończe wiosną :) Musze tu częściej zaglądać, bo widze , że jednak pare osób sie udziela. Marzy mi sie spot który przekroczy 5 osób ;) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja jak wroce to bede zawsze

wiecie o tym zawsze bylem pilnym :D uczestnikiem :D a od lutego bede b6 :D wiec :P tym bardziej bede sie przyjezdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany zyjecie?????:decayed:
Panowie odbierze mi ktos cos w lesznie? Odwdziecze sie ale to PW :thumbup1::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy orientujecie się kto na terenie Leszna ogarnia diagnostykę VAG. Mam problemy z N75.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...