Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

Greg gdybyś myślał o przyciemnieniu szyb ( a na moje napewno myslisz :) ) to mam kolesia z leszna który bardzo dobrze okleja :)

ile ceni sobie za avanta b5 ale wszystkie oprócz przedniej duzej

za passata B5 kombi chcial 470 zł, wiec pewnie za audi tez tyle zawoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie jest atrakcyjna cena...

Nie powiedzialem, ze jest tani tylko ze mam kogos kto bardzo dobrze okleja. Sam u niego oklejalem swojego sedana i jestem zadowolony. Zawsze znajdziesz taniej :) ja polecam sprawdzonych i pewnych ludzi, po ktorych wiem, ze bedziesz zadowolony.cena do najnizszych nienalezy.kiedys na forum znalazlem post kolesia ktory oklil swojego avanta za 300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza lepsza firma w lesznie zajmująca się tym zawodowo do której napisałem zawołała mi 450 zł więc juz jest taniej i nie sadze, ze zrobia gorzej niz polecany przez Ciebie gosc... no ale spoko - ja z natury staram sie jednak polecac ludzi, gdzie cena jest atrakcyjna a wykonanie nie odbiega niczym od innych fachowcow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem zawsze znajdzie sie tanszych :) ja poprostu u niego robilem i jestem zadowolony z tego moje polecenie. Pewnie, ze gdybym mial tanszego i rownie dobrego to bym polecil no ale jak narazie oklejalem tylko 1 auto :) i to wlasnie u niego wiec sam rozumiesz :)

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Koledzy, bawił się ktoś z Was w obniżanie auta na sprężynach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem zawsze znajdzie sie tanszych :) ja poprostu u niego robilem i jestem zadowolony z tego moje polecenie. Pewnie, ze gdybym mial tanszego i rownie dobrego to bym polecil no ale jak narazie oklejalem tylko 1 auto :) i to wlasnie u niego wiec sam rozumiesz :)

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Koledzy, bawił się ktoś z Was w obniżanie auta na sprężynach ??

ja zmieniałem z 1BA na 1BE i siadło o 2cm

zastanawiam się teraz nad springami eibach -3cm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym ciemne ale napewno nie z przodu bo nie chce mi sie gadac z policja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wymieniłem sprezyny razem z amorami od wersji s-line..roznica miedzy 1BA a 1BE jest dosyc spora ale nadal komfortowo. autem tak nie buja w zakrętach, a nierówności są wybierane dobrze..no i lepiej wyglada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam alu 18' i właśnie zastanawiam się czy obniżenie auta na samych sprężynach choć trochę poprawi komfort jazdy bo o efekcie wizualnym nie musze wpominac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam alu 18' i właśnie zastanawiam się czy obniżenie auta na samych sprężynach choć trochę poprawi komfort jazdy bo o efekcie wizualnym nie musze wpominac :)

a jaki masz teraz zawias? z tego co wiem jak zakładasz krótsze sprężyny to powinieneś również wymienić amortyzatory na sztywniejsze żeby to razem współgrało..choć wiele osób jezdzi na np eibach+1ba i nie narzeka..ale tu o trwałość tego układu chodzi. obniżająć poprawisz komfort jazdy na autostradzie i drogach gdzie asfalt jest gładki jak..sam wiesz. napewno komfort nie bedzie lepszy na naszych lokalnych dziurach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zupełnie na tym nie znam ;/ zawias tzn ?? możne wypali w końcu jakiś zlot w Lesznie to chętnie podjadę pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias czyli zawieszenie... tak jak kolega wyzej pisze ogolnie rzecz biorac bardzo duzo osob, w sumie wiekszosc, majac zawieszenie 1ba zaklada na to eibacha -30 i wyglada dobrze;) no chyba, ze chcesz miec naprawde nisko to najlepiej gwint - ale tutaj juz troche to kosztuje;)

nie slyszalem, zeby zakladanie eibacha -30 na ori amory 1ba mialo jakis zly na nie wplyw poza tym zmienianie zawieszenia z 1ba na 1be tez nie zawsze przynosi efekt, jaki do konca oczekiwalismy - jezeli Ci siadlo to miales szczescie ;)

sam mam osiemnachy na zawiasie 1ba i tez mnie wyglad bardzo meczy ale jak jade trasa gostyń-leszno to jakos mi to wszystko mija (koleina na koleinie)...

mimo wszystko z tego co czytalem i sie dowiadywalem springi eibach -30 mm sa najlepszym rozwiazaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias czyli zawieszenie... tak jak kolega wyzej pisze ogolnie rzecz biorac bardzo duzo osob, w sumie wiekszosc, majac zawieszenie 1ba zaklada na to eibacha -30 i wyglada dobrze;) no chyba, ze chcesz miec naprawde nisko to najlepiej gwint - ale tutaj juz troche to kosztuje;)

nie slyszalem, zeby zakladanie eibacha -30 na ori amory 1ba mialo jakis zly na nie wplyw poza tym zmienianie zawieszenia z 1ba na 1be tez nie zawsze przynosi efekt, jaki do konca oczekiwalismy - jezeli Ci siadlo to miales szczescie ;)

sam mam osiemnachy na zawiasie 1ba i tez mnie wyglad bardzo meczy ale jak jade trasa gostyń-leszno to jakos mi to wszystko mija (koleina na koleinie)...

mimo wszystko z tego co czytalem i sie dowiadywalem springi eibach -30 mm sa najlepszym rozwiazaniem :)

coś takiego ??

SPRĘŻYNY EIBACH PRO-KIT AUDI A4 B6 A4 B7 AVANT (4131943404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

mam alu 18' i właśnie zastanawiam się czy obniżenie auta na samych sprężynach choć trochę poprawi komfort jazdy bo o efekcie wizualnym nie musze wpominac :)

a jaki masz teraz zawias? Z tego co wiem jak zakładasz krótsze sprężyny to powinieneś również wymienić amortyzatory na sztywniejsze żeby to razem współgrało..choć wiele osób jezdzi na np eibach+1ba i nie narzeka..ale tu o trwałość tego układu chodzi. Obniżająć poprawisz komfort jazdy na autostradzie i drogach gdzie asfalt jest gładki jak..sam wiesz. Napewno komfort nie bedzie lepszy na naszych lokalnych dziurach ;)

1ba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak eibach pro kit najlepsze rozwiazanie obnizy pewnie o -30 mm i duzo osob wlasnie z tych sprezyn korzysta obnizajac auto...

cena jakos moze byc mniejsza, wiem ze ktos z poznania kupil za 520 zl po znizkach w Inter Carsie..

oczywiscie dojda koszty wlasnie wymiany i ustawienie zbierznosci po wymianie sprezyn..chyba,ze masz znajomka co Ci to za grosze zrobi ;)

mi w poznaniu zawołali za wymiane 250 zł+150 zł ustawienie zbierzności i jakoś mój entuzjazm prysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla ktory robi audi wiec z tym nie bedzie problemu. Pisales ze nie zawsze jest oczekiwany efekt, ze niby auto nie siadzie tyle ile powinno? Od czego to zalezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze to masz dobrze:)

W sumie od niczego. .. typowa loteria jest wlasnie z tym:) raz usiadzie a dwa bedzie bez zmian.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam dac 600 zł plus jakaś tam robocizna i ma być bez zmian to z lekka się wqr.... heh teraz byłem mierzyć i z przodu mam od asfaltu do nadkola 68cm a tyl 67cm. miedzy góra opony a nadkolem przód 6 cm tył 5 cm wiec gdyby siadł 3 cm to byla by lala .. :) jeżeli dobrze rozumiem te całe sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...