Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skorapl duza różnica w mocy?? Tzn w jej.odczuciu?

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

czy duża to kwestia indywidualna. jezeli o mnie chodzi to różnica warta swojej ceny. czuć ze auto ma lepsze odejście. często jesten w Lesznie. chcesz możemy się sprawdzić na światłach albo dam ci się przejechać. sam ocenisz ;)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie..ja się pytam czy wkońcu będzie jakiś spot??? :naughty: zaraz zima przyjdzie..a my nic nie ogarneliśmy :facepalm:

Opublikowano

Panowie..ja się pytam czy wkońcu będzie jakiś spot??? :naughty: zaraz zima przyjdzie..a my nic nie ogarneliśmy :facepalm:

+1

Opublikowano

Panowie co komus wiadomo o wynajmie mieszkania w lesznie. moze byc kawalerka. byle było gdzie na rejtana, nie daleko galerii zeby moja miala blisko do pracy

Opublikowano

Właśnie jakiś spot może, albo jazda po Poznania ;)

Opublikowano

siemka siemka ja chetnie wpadne na spocika :) co dziennie jestem kolo 18.30 a weekendy hmm sobota od rana do 13 max

Opublikowano

o 18 to ja robotę kończę nieraz, a nawet dłużej siedzę jak trzeba, w sobotę to do 12 też w robocie i dłużej.

Opublikowano

no ja tez w robocie do 18.30 siedze co dzien od 5 rana...

Opublikowano

to moze ugadajmy sie na konkretny termin np. jezeli chodzi o sobote to moze 27 wrzesnia?? mamy 3 tygodnie to moze uda sie cos nagrac... z dnia na dzien napewno sie nie zgramy :(

Opublikowano

Dobry termin jeśli chodzi o spota :) jestem na tak :D

Opublikowano

sobota może być. Chyba że coś mi wypadnie bo to różnie.

Opublikowano

ja postaram sie byc jesli bedzie to w godzinie 16 do 18

Opublikowano

ja też się piszę.. :banan:

Opublikowano

Witam Panowie, ktoś może kojarzy to autko?
http://auto-leszno2.otomoto.pl/audi-a4-s-line-perfekcyjny-jedyny-taki-C34450909.html

Nic a nic? Liczyłem, że może ktoś da radę to obejrzeć z vagiem za jakąś flaszkę czy coś ;)

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

Witam Panowie, ktoś może kojarzy to autko?

http://auto-leszno2.otomoto.pl/audi-a4-s-line-perfekcyjny-jedyny-taki-C34450909.html

Nic a nic? Liczyłem, że może ktoś da radę to obejrzeć z vagiem za jakąś flaszkę czy coś ;)

brakuje w przednim zderzaku sprysków reflektorów,przy ksenonach muszą byc,no i wyposażenie nie zbyt bogate

Pozdro

Edytowane przez rafalw80

Opublikowano

Panowie w niedziele wpadniecie na spota na Poznań?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

27 jest aktualny? będzie ktoś?

Opublikowano

Witam Panowie, ktoś może kojarzy to autko?

http://auto-leszno2.otomoto.pl/audi-a4-s-line-perfekcyjny-jedyny-taki-C34450909.html

Nic a nic? Liczyłem, że może ktoś da radę to obejrzeć z vagiem za jakąś flaszkę czy coś ;)

Ja oglądałem :D

Opublikowano

jak widac cisza ;/ 1 osoba na spocie i ja to za malo.. chlopaki a moze 4 wrzesien albo 3? za tydzien bede w lesznie ale prosilbym was zeby to bylo kolo 12 max
jutro musze jechac po tescia do szpitala do wroclawia wiec nie wiem o ktorej wroce...

Opublikowano

Ja mogę podjechać. Ale do 12 w robocie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.