Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

a masz moze ten guzik od awaryjnych do b5? ten z przed lifta ?

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 14:24 ----------

kiedys jawor tu zagladal a teraz trzeba czekac tydzien na odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Wielkopolski!!!:) Przychodzę do Was z prośbą. Otóż szukam auta dla żony. Ma to być Hyundai I30 lub Golf plus. Znalazłem Golfa w Gostyniu i tutaj moja prośba, gdyż nie jestem z tych stron. Czy byłaby szansa żeby ktoś z kolegów zerknął na auto i sprawdził czy wogóle warto jechać oglądać? Wiadomo jak teraz jest: piszą że nie bite i igła a rzeczywistość jest bolesna:). Jeśli byłby ktoś chętny i pomógł to byłbym niezmiernie wdzięczny. W razie czego podaję linka do aukcji i proszę o ewentualną odpowiedź na priv.

Volkswagen Golf Plus 22999.00 PLN. Gostyń - otoMoto.pl

Pozdrawiam - Tomek.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody mysle ze mozesz zerknac :) bo jests blisko :) i pomozesz koledze

otóż mysle że tak tez zrobie:P

a wiec Tomku w week bede w G-ń i wpadne tam kuknąc co za cacko mają. nie ukrywam to jest komis który z opini znajomuch nie ma dobrej opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelaką pomoc:). Cóż chyba nie znam komisu który miałby dobrą opinię i takich to ze święcą szukać bo każdy tylko wałki kręci i patrzy jak tu jakiegoś bubla za sporą kasę opchać. Dlatego też zwracam się do Was o pomoc bo szkoda jazdy żeby oglądać auto które ma jakąś podejrzaną przeszłość. Najgorsze że u sąsiadów z zachodu robi się taka sama chryja jak u nas:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie. Znacie jakiegoś dobrego tapicera z koscian/leszno okolice?? chce obszyć kiere, reczny, i gałke od zmiany biegów a coś nikogo nie mogę znaleźć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o nim ale nie che demontować kierownicy, szczerze wole zaprowadzić auto do tapicera na cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robimy spota czy nie ?

ja juz mam rejestracje itp wiec moge podjechac

a jak nie to JAWOR kiedy bedziesz w lesznie :P bo chetnie bym przygarnął jedną naklejke a4klub jesli masz na zbyciu

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a tu macie foto autka

20140320_163628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o nim ale nie che demontować kierownicy, szczerze wole zaprowadzić auto do tapicera na cały dzień

tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o nim ale nie che demontować kierownicy, szczerze wole zaprowadzić auto do tapicera na cały dzień

tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta

tak wiem o tym, dlatego tak jak wspomniałem zaprowadzę auto i niech się bawi. te 30 zł mnie nie zbawi a nie chce sam demontować kierownicy tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem.

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

robimy spota czy nie ?

ja juz mam rejestracje itp wiec moge podjechac

a jak nie to JAWOR kiedy bedziesz w lesznie :P bo chetnie bym przygarnął jedną naklejke a4klub jesli masz na zbyciu

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a tu macie foto autka

http://s13.postimg.org/vu16zb5cz/20140320_163628.jpg

Piwo dla Ciebie za gust :) mam identyczny model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o nim ale nie che demontować kierownicy, szczerze wole zaprowadzić auto do tapicera na cały dzień

tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta

tak wiem o tym, dlatego tak jak wspomniałem zaprowadzę auto i niech się bawi. te 30 zł mnie nie zbawi a nie chce sam demontować kierownicy tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem.

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

robimy spota czy nie ?

ja juz mam rejestracje itp wiec moge podjechac

a jak nie to JAWOR kiedy bedziesz w lesznie :P bo chetnie bym przygarnął jedną naklejke a4klub jesli masz na zbyciu

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

a tu macie foto autka

http://s13.postimg.org/vu16zb5cz/20140320_163628.jpg

Piwo dla Ciebie za gust :) mam identyczny model :)

:) dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg gdybyś myślał o przyciemnieniu szyb ( a na moje napewno myslisz :) ) to mam kolesia z leszna który bardzo dobrze okleja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg gdybyś myślał o przyciemnieniu szyb ( a na moje napewno myslisz :) ) to mam kolesia z leszna który bardzo dobrze okleja :)

ile ceni sobie za avanta b5 ale wszystkie oprócz przedniej duzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...