Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samochód vw passat B5 1998r. AHU 90 kM.silnik był troszkę nie dogrzany miał temp. 72,9,ale deszcz zaczynał padać trzeba było rozpocząć testy :evil:Mam uwagi do grupy 011 BS.Bo dźwignia tutaj jest pod turbo,dochodzi wężyk,a pracy nie było.Położenie pedału przyspieszenia,ciśnienia w kolektorze ssącym,dawce paliwa,przepływce w teście 000. dynamicznej.Ale turbo ok,przepływka też,ale nie mogę się rozeznać z grupą 004,004 BS?ktoś wyjaśni bo są różnice.Kąt wtrysku troszkę wyższy BS.Proszę o ewentualne poprawki i swoje spostrzeżenia.a i niech ktoś wytłumaczy grupy 018 i 023. :hi:

Statyczna-MB

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/660c45361e4a8f0a.html-000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c5e8caf34c24500.html-001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/263149ae7319305d.html-003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84690037e7af59b8.html-004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3f7d91d03e97cd0.html-007

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83ebb36ceea30b78.html-013

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83ebb36ceea30b78.html-018

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da861892aa2ae553.html-023

statyczne- BS

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/678893718572028a.html-000 BS

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99305ace651cc689.html-003 BS

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95a8f1a51f7e601c.html-004 BS

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40d4c6ce8bbf2b48.html-011 BS

Dynamiczna

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8854107ccaecab9.html-000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d2a7afd675ef135.html-001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9fbb377e01e010a.html-003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c2f39a22e87abc9.html-004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc7f68e13cec8a60.html-008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77e979732b3dda33.html-010

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edbf20134c30717b.html-011

edbf20134c30717b.html-011

Opublikowano

wymien filtr powietrza i termostat ....

Opublikowano
  • Autor

a mogę zapytać dlaczego termostat?bo nie było 80 stopni w gr. 007 poz. 4?pisałem w poście że wskazówka nie doszła do 90 stopni na desce.

A filtr dlatego,że w gr 010 poz są skoki masy zasysanego powietrza?A gr 011BS-nie powinny być większe różnice w ciśnieniu doładowania na ON OFF zaworze?Spanky proszę o odpowiedź w celu nauki. :)

Opublikowano

nie wiem czy to przez filter ale widać że przepływka nisko mierzy, poza tym coś ci noga z gazu spadała :tongue4:

Opublikowano

Kat wtrysku wyprzedzony,termostat zmien,dawke na 2.8-3.0 ustaw,przeplywka zle mierzy.

Opublikowano
  • Autor

wiadomo,ze to nie mój samochód.Ale wiedziałem że kąt wyprzedzony,pedał gazu gosć miał na max-coś chyba nie halo z potencjometrem przy pedale gazu.Co do dawki to gdy miał 3 to zostawiał łunę.Tak samochód się zwija jak na 90 kM-to tylko AHU.Przepływka nie ogranicza mocy auta- gr 008.Ale warto zmienić filtr tak jak sugerował Spanky :good:Dzieki za dyskusje :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.