Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dziwny hrobot


obcy

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze wiecie koledzy co to moze byc ,podczas ruszania spod podlogi wydobywa sie dziwny dzwiek metaliczny hrobot mechanik powiedzial ze do wymiany jest zlaczka elastyczna kolo katalizatora ,wymienilem ale nadal hrobocze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie :) sprawdz poduszke skrzyni czy czasem guma jest popekana , poduszki silnika zwlaszcza od strony kierowcy w ktorej znajduje sie zel . Moze go juz nie byc :kwasny:

Niech mechanik podepnie vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Koledzy pisali ( poduszki - skrzyni , silnika ) jak będziesz sprawdzał w/w elementy sprawdź też gumę na łapie centralnej silnika ( pod chłodnicami ) przez to też może stukać ect. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda tak:

Przy ruszaniu (praktycznie zawsze po nocy, gdy silnik jest zimny) po przejechaniu 1-1.5 m słychać, czy raczej bardziej czuć lekkie, pojedyncze chrobotnięcie pod pedałami - uczucie trochę jak na pedale hamulca gdy ABS się włącza.

Czy przyczyny szukać w tych samych miejscach, o których pisaliście wyżej ? Silnik, napęd tak jak w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda tak:

Przy ruszaniu (praktycznie zawsze po nocy, gdy silnik jest zimny) po przejechaniu 1-1.5 m słychać, czy raczej bardziej czuć lekkie, pojedyncze chrobotnięcie pod pedałami - uczucie trochę jak na pedale hamulca gdy ABS się włącza.

Czy przyczyny szukać w tych samych miejscach, o których pisaliście wyżej ? Silnik, napęd tak jak w profilu

to normalne, testowany jest system abs/esp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, myślałem że już coś tam się zaczyna dziać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...