Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

obcy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nagrywalem na laptopie i na kompie u brata i nic caly czas pokazuje na nawigacji cd error potrzebna plyta dx
  2. obcy odpowiedział(a) na obcy temat w Audi A4 B6/B7
    to jednak poduszka pod skrzynia dzieki za pomoc
  3. tak dobra robota z tym linkiem
  4. obcy odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    ja pomalowalem i jest niezly efekt
  5. ja u siebie tez wsadzilem inny czujnik i to samo
  6. u mnie podobnie jutro poszukam tego czujnika i przeczyszcze go zobacze jakie beda efekty oby to byl ten czujnik pozdro
  7. przy jakich obrotach wchodzi w tryb awaryjny
  8. ile taki czujnik kosztuje pozdro[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 04:25_________________________________________________mam cos podobnego tylko ze u mnie po wcisnieciu pedalu do konca na 4 i 5 biegu spada moc tak jakby sie zalaczal tryb awaryjny na 1 2 3 ok pelna moc po z gaszeniu i ponownym starcie jest ok co to moze byc jesli to jest czujnik g 71 tak jak pisal jeden z kolegow to gdzie on sie znajduje i jaki ma numer org pozdro
  9. obcy odpowiedział(a) na obcy temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki za pomoc pozdro
  10. obcy odpowiedział(a) na obcy temat w Audi A4 B6/B7
    sprawdze i zobaczymy dzieki pozdro
  11. obcy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam moze wiecie koledzy co to moze byc ,podczas ruszania spod podlogi wydobywa sie dziwny dzwiek metaliczny hrobot mechanik powiedzial ze do wymiany jest zlaczka elastyczna kolo katalizatora ,wymienilem ale nadal hrobocze pozdro
  12. dzieki za pomoc pozdro
  13. dzieki za pomoc tak zrobie pozdro
  14. witam mam male pytanko mam cieknacy zawur egr i bylem z tym u mechanika i powiedzial ze to turbina sie juz konczy ,pojechalem do drugiego i powiedzial ze to zawor i koszt wymiany okolo 500 zl co to moze byc pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.