Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dokładanie relingów do avanta przed liftem ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad zakupem, nawet znalazłem za sensowne pieniądze, ale ciekawi mnie czy ktoś z was już taki montaż robił... czy trzeba tylko dziurki powiercić a cała reszta już jest???

nie wydaje mi się żeby w fabryce tłoczyli osobne dachy do avantów z relingami i bez ale może się mylę...

Opublikowano

Ja u siebie wymieniłem na chromowane ale z tego co mi wiadomo będzisz musiał ściągnąć podsufitke (z którą u mnie bawili sie kilka godzin) i nawiercać dziurki :mrgreen:

Opublikowano

bronson, chyba to nie jest tki dobry pomysl...moj kumpel chcial zakladac do felicji i po dokladnym przeanalizowaniu tematu zrezygnowal (nie pamietam dokladnie dlaczego) bylo wiecej - niz +...napewno niewielu lakiernikow/blacharzy sie tego podejmie

Opublikowano

Dlaczego, dokladka relingow to niezly pomysl i nie ma wiekszych problemow, podsufitke wystarczy odchylic i napewno nietrwa to kilka godzin, jesli chodzi o dziurki to sa wyznaczone miejsca ktore trzeba odszukac i nawiercic :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Dlaczego, dokladka relingow to niezly pomysl i nie ma wiekszych problemow, podsufitke wystarczy odchylic i napewno nietrwa to kilka godzin, jesli chodzi o dziurki to sa wyznaczone miejsca ktore trzeba odszukac i nawiercic

tzn. ze miejsca do mocowania są napewno??? czy tylko powinny być?? jeśli są to faktycznie montaż nie powinien trwać długo... najwięcej pewnie babrania z podsufitówką... ona jest zachaczana (mocowana) czy klejona przy brzegach???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.