Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Psujące wygląd łapy wycieraczek


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

no aż tak to nie miałem i w dodatku tylko jedną (od str. kierowcy) ale oddałem ją do malowania i jest wszystko ok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary u ciebie to strasznie to wyglada w kazdej to sie psuje ale rzadko az tak :shocked: za 350 zł masz kompletne wycieraczki Aero z ramionami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu na bogato.Ja też to miałem , tylko od strony kierowcy i tylko kawaleczek zeszło.Podrzucilem do lakiernika i wyglada jak nowe :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az pofatygowalem sie do nuńki aby sprawdzic :mysli: Sa czarne jak mysli przecietnego kota ufff :evil:;)Pisky skąd taki nalot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisky skąd taki nalot ?

To nie nalot , to farba zeszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisky skąd taki nalot ?

Dokładnie, to nie nalot chłopaki :confused4: Farba mogła zejść z kilku powodów lecz głównym jest brak odpowiedniego podkładu (jak wiemy te pióra są aluminiowe) i sól.

Przejadę się do lakiernika, zobaczymy ile sobie zażyczy. Jeżeli powie za dużo to trzeba będzie zakupić nowe :disgust:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wada fabryczna ramion wycieraczek montowanych w B6 do 2004 roku. Pozniej zaczeli dawac Aero Wipers. Bardzo namawiam do wymiany wlasnie na te wycieraczki. Super ciche i za***iście zbieraja wode. Do kupienia w vagparts: https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=15468cbe47a5e46/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0040_Exterior/0016_Aero+wipers+B6+only/product_details.shopscript?article=0010_New%2BA4%2Baero%2Bwiper%2Bkit%2B%3D288Eaero%3D29

Albo w ASO. Cena pewnie podobna.

A tutaj tutorial dot. wymiany ramion: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=142777

Niestety u mnie nie wystarczyly standardowe zabiegi. Ramiona byly tak zapieczone na stozkach, ze trzeba bylo nacinac diagsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...