Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

na postoju szybko rozładowuje się akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

ostatnio miałem dziwną sytuację nie jeździłem 2 dni wychodzę rano odpalam samochód a tam 0 prądu

odpaliłem od kumpla na kablach przejechałęm kawałek do aso sprawdzili prąd rozruchowy-ok, poziom naładowania 75%.

jak się okazało zostawiłem włączoną lamkę do czytania z tyłu.

Po jakimś czasie zauważyłem dziwne odgłosy po wyłączeniu silnika, tak jakby zapadki od nawiewów przesuwały się.

w niedziele wyciągałem filtr powietrza zauważyłem że jakaś zapadka na wyłączonym silniku ciągle się pod nim porusza na wlocie, ten sam odgłos, co ciekawe nawet po godzienie od wyłączenia silnika

czy to aby nienormalne?

Opublikowano

przejechałęm kawałek do aso sprawdzili prąd rozruchowy-ok, poziom naładowania 75%.

Zapomnieli tylko fachowcy w ASO sprawdzić pobór prądu na postoju :oklaski: W takim przypadku jak Twój, po wyjasnieniu im, że na postoju Ci sie akumulator rozładował, powinni od tego zacząć.

Opublikowano

witam

ostatnio miałem dziwną sytuację nie jeździłem 2 dni wychodzę rano odpalam samochód a tam 0 prądu

odpaliłem od kumpla na kablach przejechałęm kawałek do aso sprawdzili prąd rozruchowy-ok, poziom naładowania 75%.

jak się okazało zostawiłem włączoną lamkę do czytania z tyłu.

Po jakimś czasie zauważyłem dziwne odgłosy po wyłączeniu silnika, tak jakby zapadki od nawiewów przesuwały się.

w niedziele wyciągałem filtr powietrza zauważyłem że jakaś zapadka na wyłączonym silniku ciągle się pod nim porusza na wlocie, ten sam odgłos, co ciekawe nawet po godzienie od wyłączenia silnika

czy to aby nienormalne?

na wyłączonym silniku żadna klapa od sterowania nawiewem nie powinna się poruszać, a szczególnie po godzinie od wyłączenia samochodu

Opublikowano

Sprawdz alternator , jeśli to jego wina zacznij od wymiany mostka diodowego .

Opublikowano
  • Autor

dzięki za wszelkie uwagi

zacznę chyba od tematu z poborem prądu na postoju przy wyłączonym silniku

czy ktoś miał może z was problem z czujnikiem odpowiadającym za poprawne działanie układu chłodzenia?

przy zakładaniu gazu dwa razy po podłączeniu kompa do kostki ten sam błąd, zauważyłem że po 1 min pracy włączają mi się wentylatory od chłodnicy, same anormalne rzeczy u mnie chyba :-)

jaki koszt takiego czujnika jeśli chciałbym się pokusić o wymianę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.