Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Po wymianie sprzęgła dziwne objawy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam maly problem wymienialem sprzeglo z zamiana na sztywne kolo zamachowe, problem polega na tym ze jak wciskam sprzeglo to jakby cos piszczalo a po kilku wcisnieciach sprzegla i puszczeniu go zaczyna cos brzeczec jakby lozysko oporowe gdzies ocieralo dzwiek jest taki jakby cos sie zacieralo powcisnieciu sprzegla wszystko wraca do normy i znow po kilku wcisnieciu sprzegla cos trze ,a przy gaszeniu silnika jest metaliczny odglos jakby blacha ocos ocierala a jak wcisnie sprzeglo i zgasze nic sie nie dziej czyzby lozysko trafilo sie lipne czy wysprzeglik szwankuje ???

Opublikowano

Coby to nie było,i tak musisz rozebrać .Obstawiam łożysko.

Opublikowano
  • Autor

wiesz odpowiedz duzo mi nie dala po to zrobilem nowy wontek bo moze ktos sie spotkal z czyms takim, i moze wyciaganie tej przekletej skrzyni nie bedzie potrzebne

Opublikowano

Stopień zaawansowania techniki jest zbyt niski aby można było przeprowadzać naprawy przez internet, takie rzeczy to tylko w erze

Opublikowano
  • Autor

powiedzmy sobie szczerze tam niema nic skomplikowanego albo trafila sie felerna czensc albo cos przy wkladaniu skrzyni sie zrypalo obstawiam lape albo to lozysko jak nikt nic niepodpowie ciekawego w piatek znow niestety musze wyciagnac skrzynie ale teraz wiem jak sie zabrac do tych srub od dolu bo to byl najwiekszy problem ale mam nadzieje ze ktos podpowie mi cos bo naprawde machanie tol skrzynia zeby ja wlozyc to nic ciekawego

Opublikowano

kolega- a czasem wieniec nie ociera o rozrusznik. założyłeś inne koło zamachowe...

może blacha miedzy skrzynia a silnikiem gdzieś coś....się podgięła...

kiedyś podobny myk przerabiałem w Passacie po FL.

Opublikowano
  • Autor

ale to ociera jak puszczam sprzeglo czasami i trze do puki nie dodam gazu albo niewcisne jeszcze raz sprzegla dzwiek jest taki jak bys prubowal wbic bieg bez sprzegla

Opublikowano

w takim razie mi to wygląda na docisk. sprawdzałeś wysokość zestawu sprzęgła z kołem zamachowym...

sprzęgło tez nowe założyłeś czy to które było...?

Opublikowano
  • Autor

kolo zamachowe jest od silnika 1z i do tego kupilem nowy komplet sprzegla do 1z luka, tak sie zastanawiam czy to nie przypadkiem lapa sprzegla czy jak to sie nazywa, tam gdzie jest osadzone lozysko sprzegla,bylo troszke wyrobione tam gdzie sie trzyma lozysko na tych 2 uchwytach moze tam gdzies lata da sie to dokupic czy szukac na szrotach tak czy siak wyciagam skrzynie w piatek zobaczymy co tam sie dzieje :kwasny:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:53_________________________________________________dokladnie oto mi chodzi i tu gdzie sa zatrzaski od lozyska z 2 strony niz na fotce bylo dosyc mocno wydarte do blachy[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:56_________________________________________________cos link sie nie wkleil

http://www.allegro.pl/item1005857067_lapa_sprzegla_audi_a4_1_9_tdi.html[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:59_________________________________________________panowie prawdopodobnie trafil mi sie jakis lipny zestaw luka i przyczyna tego jest docisk jak moge go sprawdzic oczywiscie rozbiore niunie znow , docisk powinien byc pekniety, czy moze cos innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.